Autor Wątek: Nie polecam kupować płyt MSI - SERWIS  (Przeczytany 1569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

actchris

• Szeregowiec
  • *
  • :
Nie polecam kupować płyt MSI - SERWIS
« dnia: 13 Czerwiec 2016, 09:45:30 »

Nie polecam płyt MSI ze względu na fatalną obsługę serwisową.

Nowa płyta odebrana przez kuriera i otworzona na stole, okazało się że ma wygięte piny LGA a wiem że to się im zdarza, sprzedawca ma to gdzieś a serwis daje odmowę naprawy ze względu na usterkę mechaniczną i że płyta była używana.

To był ostatni zakup płyty MSI ... podziękowałem ...

wouekzakupy

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Nie polecam kupować płyt MSI - SERWIS
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lipiec 2016, 11:02:23 »

Nie polecam kupowac niczego z tej firmy. Nie dosc ze nie dostalem reklamowego zwrotu pieniedzy z program MSI cashback, bo kupilem plyte glowna jako Polak mieszkajacy we Francji z niemieckiego sklepu internetowego, to jeszcze teraz dostalem jakis niepotrzebny program "way to fast" zamiast gry Total War Warhammer, na koniec przy rejestracji produktu poproszono mnie o wypelnienie ankiety za, ktora dostane dodatkowa gwarancje na 3 miesiace i oczywiscie jeszcze nic nie dostalem, a jak napisalem ticket do support to po tygodniu sprawe oznaczono jako rozwiazana, a rozwiazaniem byla odpowiedz droga mailowa "Dzial obslugi klienta skontaktuje sie z Panem mailowo". Faktycznie rozwiazanie, ktorego oczekuje kazdy klient.

Nigdy wiecej nic MSI, na szczescie czekalem z zakupem karty graficznej dzieki czemu moge teraz z premedytacja i dzika rozkosza kupic 1070 ASUS Rog Strix.
No, ale czego spodziewac sie po firmie, ktora do recenzji wysyla karty graficzne ze zmodyfikowanym biosem.

Dno i wiadro mulu!