Autor Wątek: MSI FORCE GC30  (Przeczytany 2194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

n3uq

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI FORCE GC30
« dnia: 18 Styczeń 2019, 16:16:05 »

Witam,

W moim bezprzewodowym/przewodowym GamePad'zie MSI FORCE GC30 został uszkodzony odbiornik/adapter USB. Nadaje się do wyrzucenia ...
W wielkim skrócie > Gdzie mogę kupić nowy ew. z kim mam się w tej sprawie kontaktować i czy wgl. jest taka możliwość żeby go gdzieś dostać ...
Czy jeżeli jakimś cudem kupiłbym używany to czy działaby bezproblemowo z moim kontrolerem czy są one programowane indywidualnie pod jeden pad ?
Bardzo bym prosił o pomoc bo zależy mi na bezprzewodowym połączeniu między komputerem a kontrolerem.

Pozdrawiam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: MSI FORCE GC30
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2019, 14:05:30 »

Hej,
  A nie możesz reklamować w sklepie, gdzie sprzęt kupiłeś?

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

n3uq

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Styczeń 2019, 17:38:32 »

Raczej to niemożliwe ponieważ jest to uszkodzenie Mechaniczne a gwarancji mi na to na pewno nie uznają. Pisałem już do sklepu wiadomość czy nie sprzedają samego odbiornika to oczywiście napisali że nie, tylko cały zestaw. A do Wsparcia Technicznego MSI nie mogę się dodzwonić, tak samo do serwisu ... Spróbuję jeszcze napisać e-maila, ale oni też raz odpisują a raz nie ...

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Styczeń 2019, 10:48:14 »

Hej,
  Zgłoś zatem naprawę pogwarancyjną - samego nadajnika nie dostaniesz.
  Pomoc techniczna zawsze odpisuje, na każdego mejla. Serwis też. Ale mejle czasami giną.
   pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland