Autor Wątek: megabook m520  (Przeczytany 2938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damianplflow

• Szeregowiec
  • *
  • :
megabook m520
« dnia: 03 Czerwiec 2006, 07:45:00 »

Hej ma ktos laptopa firmy MSI MEGABOOK M520?? Jak sie sprawuje?? Jak wogole sie sprawuja laptopy msi?? Bo zakupilem... POZDRAWIAM!!

slawo

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: megabook m520
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwiec 2006, 05:52:56 »

Skoro zakupiles to napisz cos wiecej :)
Ja wlasnie przymierzam sie do zamowienia tego modelu...

wozo13

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwiec 2006, 14:16:37 »

Witam jestem nowy i też dopiero co kupiłem m520...sprzęt na razie śmiga ale mam problem z matrycą,to znaczy jest ona troszkę przesunięta na zawiasach w prawo i przez to nie domyka mi się tak jak powinna...boje się.że mogą mi sę wylamać ząbki zatrzaskujące,ponieważ zachaczają tylko końcówkami...laptop praktycznie nie jest zamknięty...i nie wiem czy mogę to zgłosić do servisu?ogólnie jest bardzo fajny i polecam,ale zwróćcie uwagę na zawiasy  ;D Napiszę więcej jak trochę go poużywam...pozdrawiam  ;D ;D ;D ....witam ponownie ;D chciałbym coś dopisać na temat tego lapika,ale nie będzie to nic pozytywnego...używam go już ponad miesiąc i znajduję non stop jakieś niedoróbki... :-\ zaczynając od obudowy...nie powiem,jest dość dobrze zrobiona,ale obudowa matrycy już nie.Pokrywa jest miękka,więc trzeba uważać przy przenoszeniu...i ten śmieszny świecący znaczek MSI,który do tego wystaję nad pokrywę i jest źle przykejny!O zawiasach już pisałem,że są źle spasowane,no i troszkę trze przy otwieraniu więc chyba jednak muszę skorzystać z serwisu...Plastiki obudowy są trochę powichrowane,widać to patrząc pod światło wzdłóż krawędzi.Klawiatura jest z prawej strony niżej,a z lewej wystaje ponad obudowę i do tego strzlają niektóre klawisze,a szczególnie kursory!Pad jest dość dobry i ładny...co do układu chłodzenia to lapi grzeje się tylko w okolicy dysku,ale wiatrak chodzi non stop i przyspiesza czasami tzn.co jakieś 2-3godziny,na minutkę ::) dysk chodzi dość cicho,ale czasami coś puknie ???DVD-RW też sobie radzi z płytkami,ale nie jest zbyt cichy,powiedziałbym...jak w każdym lapim za te pieniądze[2250pln]co jeszcze...nie wiem,ale drugi raz chyba bym go nie kupił...choć technicznie jest spoko i ładnie śmiga to razi mnie niedbalstwo wykonania obudowy!W tych czasach i przy tych technologiach takie rzeczy nie powinny się zdarzać! :o Znajoma ma ARISTO SMART 270 i wydaje mi się,że jest solidniej zrobiony...mimo tego,że na temat tej firmy są różne opinie...A,jeszcze dodam,że jakby ktoś planował zakup laptopa za ok.2300pln,niech pomyśli o MAXDATA 4000A...jest to niezły lapek i do tego wyposażony w komplet gniazd,wlan,czytnik kart,tv-out i inne...i kosztuje ok.2100pln!!! A na allegro jeszcze taniej!Nówki!..Będe jaszcze pisał jak coś wylezie,heh ;D Pozdrawiam wszystkich  ;D ;D ;D Wozo13

« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2006, 14:09:27 wysłana przez wozo13 »

Malcolm

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2006, 22:29:58 »

:)

właśnie zakupiłem msi 520, generalnie jestem zadowolony. raczej zaskakuje mnie pozywnie. Jedyny motyw z jakim nienmogę sobie pordzić to w gierce pt. "Indiana Jones and the emperor's tomb" z 2005 roku wyskakuje mi informacja : Hardware TnL. Jak ktoś by znał myk aby gierka poszła będę bardzo wdzięczny !!!

Malcolm

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lipiec 2006, 20:13:34 »

hmmm mam jeszcze jeden problem,czy wie ktoś jak to pudełko podłączyć do TV?? (bo się kręcę;)

wozo13

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lipiec 2006, 10:48:47 »

Co do podłączenia lapiego pod tv to ma on wbudowane łącze S-Video out z prawej strony obudowy...nie wiem jak działa.bo na razie nie miałem potrzeby używać...kabel 7m z s-video na euro kosztuję w granicach 25pln...pozdrawiam...wozo13