Autor Wątek: GTX 970 Nie działający gaming app  (Przeczytany 2116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mati3336

• Szeregowiec
  • *
  • :
GTX 970 Nie działający gaming app
« dnia: 05 Styczeń 2016, 19:13:53 »

Witam, gaming app działa tylko przy 1 odpaleniu po odinstalowaniu na nowo i zainstalowaniu na powrót również potem wyskakuje tekst "System need to restart" kiedy zainstalowałem z płyty natomiast gdy z oficjalnej strony to nie wyskakiwało nic i wszystko jak wcześniej opisałem. Przy użyciu wyszukiwania problemu pisze że aplikacja jest nie zgodna i żółty wykrzyknik czyli standard tylko co z tym zrobić bo coś się musi dać skoro działa na początku.. btw tematów na ten temat w internecie jest w brud to czemu msi czegoś nie zrobi :P pierwszy raz się z czymś takim spotykam :) chciałem dać ss ale za dużo waży... lol..

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: GTX 970 Nie działający gaming app
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2016, 21:57:37 »

Witaj

Jaki dokładniej sprzęt w użyciu? Wersja GamingApp? Czy Afterburner (lub podobna aplikacja) jest zainstalowane?

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

mati3336

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Styczeń 2016, 05:53:45 »

Jak w tytule "msi gaming app" Afterburner też zainstalowałem ale tylko do monitorowania temperatur i fps. Chce korzystać z gaming app bo mi się podoba a afterburnerem nie zamierzam dotykać karty. Chyba nawet Gwarancja tego nie obowiązuje i nie ma potrzeby jej żyłować bo i bez tego jest świetna.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Styczeń 2016, 06:21:02 »

Odinstaluj Afterburner i spróbuj ponownie. Jedno z drugim koliduje.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

mati3336

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń 2016, 16:22:21 »

Kompletnie nic to nie dało po za tym że nie wyskakuje okienko "need to system restart" tak jak wcześniej pisałem. A właściwie to i wyskakuje. na dodatek teraz gdy odpalę apke oczywiście przy reisnalce to wiedźmina mi całego ścina i nic nie mogę zrobić :D tragedia haha
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2016, 02:54:10 wysłana przez mati3336 »