Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Member Center System Maintenance Announcement (July 19, 2021, GMT+8)

There will be a scheduled system maintenance from 10:00 AM to 12:00 Noon on July 19,2021 (GMT+8).

Date and Time:
July 19, 2021 10:00 to July 19, 2021 12:00 (GMT+8)

During the maintenance procedure, the Dragon Center will keep run but might not be able to log in MSI Member center. We appreciate your patience and sincerely apologize for any inconvenience caused.

Thank you for your understanding and support,
MSI

Autor Wątek: GTX 970 Nie działający gaming app  (Przeczytany 2268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mati3336

• Szeregowiec
  • *
  • :
GTX 970 Nie działający gaming app
« dnia: 05 Styczeń 2016, 19:13:53 »

Witam, gaming app działa tylko przy 1 odpaleniu po odinstalowaniu na nowo i zainstalowaniu na powrót również potem wyskakuje tekst "System need to restart" kiedy zainstalowałem z płyty natomiast gdy z oficjalnej strony to nie wyskakiwało nic i wszystko jak wcześniej opisałem. Przy użyciu wyszukiwania problemu pisze że aplikacja jest nie zgodna i żółty wykrzyknik czyli standard tylko co z tym zrobić bo coś się musi dać skoro działa na początku.. btw tematów na ten temat w internecie jest w brud to czemu msi czegoś nie zrobi :P pierwszy raz się z czymś takim spotykam :) chciałem dać ss ale za dużo waży... lol..

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: GTX 970 Nie działający gaming app
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2016, 21:57:37 »

Witaj

Jaki dokładniej sprzęt w użyciu? Wersja GamingApp? Czy Afterburner (lub podobna aplikacja) jest zainstalowane?

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

mati3336

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Styczeń 2016, 05:53:45 »

Jak w tytule "msi gaming app" Afterburner też zainstalowałem ale tylko do monitorowania temperatur i fps. Chce korzystać z gaming app bo mi się podoba a afterburnerem nie zamierzam dotykać karty. Chyba nawet Gwarancja tego nie obowiązuje i nie ma potrzeby jej żyłować bo i bez tego jest świetna.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Styczeń 2016, 06:21:02 »

Odinstaluj Afterburner i spróbuj ponownie. Jedno z drugim koliduje.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

mati3336

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń 2016, 16:22:21 »

Kompletnie nic to nie dało po za tym że nie wyskakuje okienko "need to system restart" tak jak wcześniej pisałem. A właściwie to i wyskakuje. na dodatek teraz gdy odpalę apke oczywiście przy reisnalce to wiedźmina mi całego ścina i nic nie mogę zrobić :D tragedia haha
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2016, 02:54:10 wysłana przez mati3336 »