Autor Wątek: problem z leopardem pro  (Przeczytany 1410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xDyzio

• Szeregowiec
  • *
  • :
problem z leopardem pro
« dnia: 06 Grudzień 2015, 12:02:50 »

Witam. Posiadam laptopa MSI GP70 2QF Leopard Pro.

Od początku miałem pewien problem ale go ignorowałem do czasu kiedy przelała się czara goryczy.
Mianowicie grając w różnego rodzaju gry mój ping skacze do 400-3000 co jakiś czas a potem pojawia się standardowy 'time out' i tak średnio co minutę.
Problem pojawia się za każdym razem kiedy gram w jakąś grę. Czasami jednak dzieje się tak że ping non stop waha się od 250 do 300 bez żadnych skoków. Gram na Wi-Fi ale z podłączonym kablem problem jest identyczny. Mam windowsa 10'tke z wszystkimi aktualizacjami i wszystkie aktualne sterowniki. Powiedzcie mi proszę co mogę zrobić aby uniknąć tych skoków pingu, nie ukrywam że wraz z nimi skacze moje ciśnienie :D Może wyłączyć jakieś skanowania sieci w okolicy, lub jakiekolwiek inne opcje. Mam nadzieje że format byłby dla mnie ostatecznością. I proszę nie piszcie żebym od razu zrobił format :D

Wiem że podobny wątek był ale u autora wątku wszystkie proponowane opcje nic nie dały, z tego co pamiętam z formatem włącznie. Pozdrawiam Dyziek

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: problem z leopardem pro
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudzień 2015, 12:42:47 »

Witaj

Na starcie, proponuję format. Inną sieć  :D Spróbuj u znajomego, sąsiada czy gdziekolwiek możesz.
W oprogramowaniu Killer, spróbuj wyłączyć "Bandwidth Control".
Wyłącz wszelakie antywirusy itp (mój HP stracił całkowicie połączenie z internetem po zainstalowaniu antywira na świeżym systemie. Wykopanie go przywróciło moc internetu! )
Spróbuj utworzyć inne konto z prawami administratora i zobacz co wtedy.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

kebab84

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudzień 2015, 09:53:40 »

Mam ten sam model i ten sam problem... próbowałem praktycznie wszystkiego, poza serwisem...
u mnie skoki pingu co minutę do około 200 ...
zmieniałem routery, stawiałem system na nowo, sterowniki z intela... reinstalacja, ręczne ustawienia...
nic nie pomogło...
to chyba wada tego modelu...

xDyzio

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudzień 2015, 15:24:52 »

Panowie, a może by tak oddać laptopa do serwisu?

Nic z propozycji nie pomogło :c

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Grudzień 2015, 17:43:39 »

Serwis w taki razie. Chociaż spróbuj format (jak oddajesz do serwisu to formatują i tak).

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.