Autor Wątek: MSI Gt72  (Przeczytany 1247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pasiastyhiphop

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI Gt72
« dnia: 26 Listopad 2015, 09:50:50 »

Witam, posiadam laptopa Msi gt72 z gtx980m 8gb,i7 4710hq, 128gb ssd,16gb ddr3, i mam dość konkretny problem, co jakiś czas laptop przestaje się ładować , to wtedy otwieram klapę od dołu i wciskam taką gąbkę metalową nad wejściem od ładowania i zaczyna działać znów, wie ktoś co to za gąbka ? ( gwarancji nie ma :D ,bo nie należę do osób którzy kolekcjonują pudełka i paragony ;) ) Wie ktoś jak to naprawić , i czy drogo by wyszło ?
Poza tym , nie polecę chyba nikomu Msi , posiadam macbooka z 2008 roku, i nadal śmiga jak trzeba,  a msi ? 8 miesięcy i dziękuję, problem z ładowaniem , problem z baterią, problem z klawiaturą, nic tylko same problemy, a nie jest on jakoś wyjątkowo eksploatowany, no w sumie to praktycznie cały czas leży w jednym miejscu.

zyga9595

• Sierżant
  • **
  • :
Odp: MSI Gt72
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2015, 11:02:42 »

to dziwne bo ja żadnych problemów nie mam (nie licząc tego że zalałem klawiaturę) co do problemu to mógłbyś pokazać to jakoś na zdjęciu bo nie do końca rozumiem o co chodzi :)

pasiastyhiphop

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopad 2015, 11:44:17 »

To coś wciskam , i zaczyna działać ;)

image sharing

keiytom

• Generał
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Listopad 2015, 14:56:25 »

Możliwe, że jakiś zimny lut przy gnieździe zasilania to wtedy przelutowanie, ewentualnie uszkodzone gniazdo to wtedy zakup i przelutowanie. Jeśli to taka usterka to w jakimś serwiso/komisie zajmującym się naprawą laptopów taka usługa kosztuje około 100 zł + cena gniazda

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopad 2015, 14:57:03 »

Mi to wygląda na kondensator. I pewnie robota dla lutownicy.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

pasiastyhiphop

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Listopad 2015, 15:58:06 »

No możliwe że luty przy wejściu, bo trochę luźno siedzi wtyk od ładowarki w tym gnieździe, sam nie będę tego robił (nie stać mnie na niepowodzenie) ;D Kondensator ? Jaki kondensator ? Muszę udać się do serwisu.
Poza tym ktoś może chce kupić? Jeśli jest ktoś zainteresowany, proszę o oferty na priv ;)  ( Nie zna ktoś dobrego serwisu w Rzeszowie ? )
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2015, 16:17:06 wysłana przez pasiastyhiphop »