Autor Wątek: Brak kontaktu z serwisem.  (Przeczytany 3711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lmalewicki

• Szeregowiec
  • *
  • :
Brak kontaktu z serwisem.
« dnia: 26 Październik 2015, 22:10:49 »

Cały dzien próbuje się dodzwonić do serwisu msi. Nikt nie odbiera, próbowałem różnych numerów.
Nie mogę też zgłosić reklamacji, cały czas wyskakuje mi błąd.

"Nieudana próba założenia zgłoszenia reklamacyjnego. Twoje zgłoszenie nie zostało poprawnie zarejestrowane. Proszę ponownie zarejestrować zgłoszenie wypełniając poprawnie wszystkie wymagane pola.

Numer MSI hotline (+48) 717105240 lub adres email service.pl.erc@msi.com"

Próbowałem wypełnić formularz kilka razy, nie ma opcji że popełniłem gdzieś błąd.
Nie pracują w poniedziałki czy co?
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2015, 22:13:12 wysłana przez lmalewicki »

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Brak kontaktu z serwisem.
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2015, 22:57:22 »

Witaj

Zwykłego zapytania też nie możesz wysłać? W sumie są 4 opcje, z czego 1 reklamacja a drugie zapytanie:

Wyślij zapytanie i opisz problem.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

lmalewicki

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Październik 2015, 23:18:27 »

Wysłałem zapytanie, ale nie rozumiem dlaczego nikt nie odbiera telefonu caly dzien. Do tego nie moge nic znaleść na temat godzin pracy serwisu.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Październik 2015, 00:33:25 »

Nie wiem jak to z telefonem jest. Wiem tyle że w przypadku systemu wsparcia w ciągu tygodnia powinna być odpowiedź.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.

Hubert

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Listopad 2015, 16:42:33 »

Właśnie ... powinna być a nie ma. Wiadomość wysłana została 27 października. Fakt, że bardziej mi chodzi o kontakt z supportem AOC, ale to MSI. Linia do AOC jest prawdopodobnie uszkodzona, wczoraj się dopiero dodzwoniłem do centrali MSI, Pani powiedziała, że sprawdzi i oddzwoni. Oczywiście nie zrobiła tego. Dzisiaj dzwonię i dzwonię na różne numery i też nikt nie raczy odebrać. No normalnie cyrk na kółkach ...  Żadnej informacji, powiadomienia. Gratuluje firmie MSI za takie wsparcie dla klienta.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Listopad 2015, 17:30:17 »

Wiadomośc do kogo? MSI czy AOC? Nie wiem jak to jest czy AOC jest własnością MSI ale w każdym razie AOC ma oddzielną siedzibę więc pretensji do MSI nie możesz mieć. A to że Pani nie oddzwoniła to inna bajka, bo nie musi tak naprawdę. To Tobie zależy na naprawie a nie Pani z supportu.

Hubert

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Listopad 2015, 17:50:36 »

Jeśli nie wie Pan to proszę się nie wypowiadać. Ja rozumiem, że jako MOD musi się Pan tutaj "ślizgać" koło MSI. MSI jest oficjalnym supportem AOC, ale fakt z osobnym telefonem i osobną Panią, choć z tą samą domeną mailową.
Z racji powyższego mogę i mam pretensję do MSI. Jeśli ktoś mówi mi że oddzwoni do mnie w przeciągu godziny to rozumiem, że zrobi to, to się nazywa rzetelność Panie Moderatorze, proszę mi tu nie imputowoać, że Pani "nie musi". Pani po prostu zapomniała albo mnie olała. Ale i z tym sobie bym poradził, bo ponownie dzisiaj próbuje dzwonić do MSI i ... niech Pan zgadnie...? Co pewnie też nikt tam nie musi podnieść tej zafajdanej słuchawki albo nikt nie musi dać jakiejkolwiek informacji co jest grane. Mnie właśnie zależy na kontakcie ale jak widać nie firmie MSI, gdzie po pierwsze czekam na odpowiedź a po drugie muszę się dowiadywać czy łaskawie support zajął się moją sprawą. No troszeczkę się Panu coś pomyliło... Jest to dość żenująca postawa MSI.
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2015, 17:53:46 wysłana przez Hubert »

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Listopad 2015, 22:26:23 »

Nikt się tu nie ślizga koło MSI. Nie pracuje dla MSI a jestem z własnej woli. Więc wypraszam sobie teksty tego typu.
Jak wspomniałem wcześniej, nie wiem jak sprawa wygląda z AOC i MSI.

Tyle słów ode mnie, idę poprosić reprezentanta MSI o parę słów w tej sprawie. Mam nadzieję że w tym tygodniu odpowie.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Listopad 2015, 13:22:36 »

@Hubert dzwonisz na nieaktualny numer. Poza tym jest to infolinia do supportu MSI a nie AOC.

@Hubert dzwoń na specjalną infolinię 800 999 992

@Nichrome dzięki ;)

Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login