Autor Wątek: GT72 - hybrid power  (Przeczytany 1351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dawidpankowski14

• Szeregowiec
  • *
  • :
GT72 - hybrid power
« dnia: 09 Październik 2015, 09:11:34 »

Witam,

Czy może mi ktoś przybliżyć czym jest technologia hybrid power umieszczana w laptopach msi?

Mój gt72 posiada coś takiego, na internecie wyczytałem że jest to jakiś wzrost wydajności komputera - niestety u mnie ta opcja w dragon center jest non stop wyłączona - obojętnie czy gram w bardziej lub mniej wymagające tytuły jeszcze ani razu nie widziałem aby coś takiego mi się włączyło.

Z góry dzięki za odp

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: GT72 - hybrid power
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Październik 2015, 09:45:26 »

Witaj

NOS is the MSI unique feature to use Hybrid Power. On MSI GT-series Gaming notebooks, when the system total usage power is over the maxima limitation of 180W adaptor supply, NOS will automatically turn on to apply more currents and watts from battery pack to support the whole system performance and to keep the boost work. It lets user get at least 10% more benefits on benchmarks and gaming performance
Wzrost wydajności gdy bateria jest naładowana do co najmniej 30%, oraz jest podłączony kabel. Nie zauważysz wzrostu wydajności podczas oglądania YouTube czy przeglądania internetu. W grach czy benchmarkach.
Zrób tak:
Zrób benchmark poprzez Valley Benchmark na Extreme HD ustawieniach podczas gdy bateria jest przynajmniej 70% naładowana a kabel podłączony. Zapisz wynik końcowy.
Rozładuj baterię do 25%, podłącz zasilacz i ponownie zrób ten sam test z tymi samymi ustawieniami (Extreme HD).

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

dawidpankowski14

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: GT72 - hybrid power
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Październik 2015, 09:54:18 »

dzięki wielkie - przetestuje i dam znać co i jak :)