Autor Wątek: Ge 70 Apache Pro 2pe aktulizacja do windows 10  (Przeczytany 1147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maciej.byszewski

• Kapral
  • *
  • :
Ge 70 Apache Pro 2pe aktulizacja do windows 10
« dnia: 06 Październik 2015, 19:15:28 »

Witam chciałbym przejśc z windows 7 x64 na Win 10. Jednak jedna rzecz budzi moje wątpliwości. Otóz na stronie Msi są tylko sterowniki do Win 7 i 8 ,a do 10 nie mogę znaleść, co robić ?

keiytom

• Generał
  • :
Odp: Ge 70 Apache Pro 2pe aktulizacja do windows 10
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Październik 2015, 05:43:24 »

Jeżeli będziesz aktualizował do WIN10 to wszystkie sterowniki będą zainstalowane i będą działały. Jeśli będziesz wykonywał czystą instalacje to z tego co pamiętam Windows nie wykryje sterowników jedynie do czytnika kart wtedy możesz zainstalować te od WIN8 i się zaktualizują. Jedyny problem jaki możesz mieć to z SBC ale jeśli będziesz miał już zainstalowany w systemie .NET Framework 3.5 to w którymś z postów niżej opisałem jak go rozwiązać.

maciej.byszewski

• Kapral
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Październik 2015, 14:17:57 »

Tak więc zrobiłem aktualizację, i po aktualizacji karta lan oraz wifi nie łączy się z internetem tzn łączy ale pokazuje się komunikat o ograniczeniu łączności. Kiedy wybieram rozwiąż problemy to windows informuje mnie, że problemem mogą być stare sterowniki. No i pobieram najnowsze ze strony intela (do wifi) jednak nic to nie daje. Nie próbowałem instalować od nowa sterowników do karty lan. W sumie i tak jej nie używam. Aktualizowałem również firmware routera. A no i oczywiście na drugim kompie w tym samym czasie internet jest .

Karta Wlan: intel dual band wireless-ac 3160
Lan: killer e2200
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2015, 14:19:50 wysłana przez maciej.byszewski »

keiytom

• Generał
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Październik 2015, 02:49:53 »

Jeśli masz zainstalowane Intel® PROSet/Wireless Software to odinstaluj i zainstaluj jedynie same sterowniki do karty