Autor Wątek: Jaką wybrać klawiaturę  (Przeczytany 1286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lftt

• Moder
  • Szeregowiec
  • :
Jaką wybrać klawiaturę
« dnia: 29 Wrzesień 2015, 17:56:46 »

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Jaką wybrać klawiaturę
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Wrzesień 2015, 23:21:55 »

Fajnie opisują to i tamto.
Na pierwszym miejscu odradzam klawiatury (i myszki) firm typu "Jestem-Tania-Bo-Zbudował-Mnie-5-Letni-Chińczyk". Tani sprzęt w wielu przypadkach oznacza bubla.
Druga sprawa: klawiatury Microsoft szybko padają. Miałem w sumie 4 klawiatury firmy Microsoft (taka sama, tyle zamienników gwarancyjnych). Przy intensywnym graniu, żadna nie wytrzymała dłużej niż 3 miesiące. Zawsze spacja, shift, wsad i kilka innych przycisków przestawała "odpowiadać" na naciśnięcia. Po wysłaniu 4 raz na gwarancję i otrzymaniu nowego pudełka, sprzedałem i poszedłem w jakość Corsair (dokładniej to kupiłem tanią Corsair K30). Nadal mi służy, ale po 2 latach chciałbym wkońcu na coś mechanicznego przejść, i myślałem o Corsair K95 ale cena dość wysoka. Poczekamy zobaczymy :)

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

solidny01

• Sierżant
  • **
  • :
  • Global
Odp: Jaką wybrać klawiaturę
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Grudzień 2015, 19:08:17 »

Ja mam teraz Logitecha. Brałem, bo był niedrogi, ale jakość taka średnia. Wcześniej miałem Razera i był ok, ale po 2 latach intensywnej eksploatacji musiał odejść w zapomnienie. Myślałem, żeby wziąć jakiegoś Corsaira, ale one trochę drogie są.