Autor Wątek: Czy razem z kartą dostanę adapter?  (Przeczytany 1205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jarexxos

• Szeregowiec
  • *
  • :
Czy razem z kartą dostanę adapter?
« dnia: 13 Sierpień 2015, 12:32:18 »

Witam!

Zamierzam kupić kartę graficzną GTX 980. Moje pytanie brzmi czy dostanę razem z kartę adapter z DVI na VGA?

A i jeszcze jedno pytanie czy procesor Intel Core i5 4590, nie będzie ograniczał tej karty? Bo są takie pogłoski, w mity o ograniczaniu karty nie wierzę, ale chcę się upewnić?

Z góry dzięki!

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2015, 12:34:15 wysłana przez juurbaniak »

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Czy razem z kartą dostanę adapter?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2015, 13:12:38 »

Witam

Z tego co wiem to tak, adapter DVI-VGA powinien być w pudełku (przynajmniej ja miałem w swoich 780Ti, 960 oraz 980 od MSI).

Procesor nie będzie ograniczał karty graficznej. Strata FPS nastąpi w przypadku gdy procesor nie da rady z jakąś grą. Tak więc jeśli jakaś gra prawie wcale nie potrzebuje procesora, to karta będzie wykorzystana w 100%. A jeśli gra (np GTA V) ma duże zapotrzebowanie na procesor, no to trzeba będzie obniżyć ustawienia graficzne które potrzebują mocy procesora, a można dać wyższe te które wymagają dobrej karty graficznej.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Czy razem z kartą dostanę adapter?
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpień 2015, 12:19:12 »

Tak będzie w pudedłku.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland