Autor Wątek: GTX 770 Wentylator nie zawsze zaczyna pracować przy starcie komputera.  (Przeczytany 1321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrian.liberda

• Szeregowiec
  • *
  • :

Od kilku tygodni mam problem z modelem N770 TF 2GD5/OC. Czasami przy starcie komputera, jeden z wentylatorów nie zaczyna pracować, drugi w tym czasie wchodzi na 100% obrotów (co jest zrozumiałe, przy jednym pracującym prawidłowo). Trzeba lekko ręcznie popchnąć stojący wentylator, żeby zaczął normalnie pracować. Nie mogę wysłać zgłoszenia gwarancyjnego przez stronę, ponieważ formularz nie chcę się wczytać (wyskakuje informacja o certyfikacie, który wygasł). Co w takiej sytuacji zrobić? Odnieść produkt do miejsca zakupu? W tym przypadku to był X-kom. Jest to uciążliwa usterka, ponieważ muszę przy każdym włączaniu komputera czekać czy karta prawidłowo się uruchomi. Czasami przez wiele dni działa normalnie, czasami wentylator nie włącza się co 2-3 uruchomienie.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: GTX 770 Wentylator nie zawsze zaczyna pracować przy starcie komputera.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Czerwiec 2015, 09:09:54 »

Chciałbym na wstępie zaznaczyć, że w przypadku komponentów Naszej produkcji sprzedawanych na terenie Polski, firma MSI formalnie nie jest stroną w sporach gwarancyjnych z klientami innymi niż Nasi bezpośredni partnerzy handlowi. Formalnym, prawnym gwarantem jest podmiot od którego Nasze produkty zostały zakupione. Jeżeli dany podmiot nie udzielił żadnej gwarancji na zakupiony towar konsumpcyjny, to klientowi zawsze przysługuje rękojmia. Wszelkie prawa z tytułu rękojmi opisane są na stronie UOKIK http://www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/. W związku z tym wszelkie wiążące decyzję odnośnie obsługi po sprzedażowej komponentów Naszej produkcji są tylko i wyłącznie suwerenną decyzją podmiotu od którego Nasze produkty zostały zakupione.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland