Autor Wątek: Gwarancja w Notebookach Gamingowych MSI  (Przeczytany 32982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

P4vLOx

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Gwarancja w Notebookach Gamingowych MSI
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Luty 2016, 18:46:15 »

Witam, prosiłbym o informację czy MSI przedłuża gwarancję o czas pobytu komputera w serwisie ?
Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Luty 2016, 23:35:53 »

Witaj

Raczej nie. Ale głowy za to nie dam ;)

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

spiohnh

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Marzec 2016, 02:01:59 »

A moze mi ktos odpowiedziec na pytanie co jezeli chcialbym dolozyc dysk ssd msata do ge70 2PC a mam naklejke gwarancyjna na śrubce od obudowy ?? lapek zakupiony w x-com jeszcze na gwarancji.

Gdzies czytałem ze zerwanie nie powoduje utraty gwarancji ale chciałbym sie upewnic
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec 2016, 02:06:17 wysłana przez spiohnh »

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Marzec 2016, 02:48:13 »

Witaj

Ponoć możesz dołożyć bez problemów. Ale najlepiej zapytaj XKom/MSI.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.

Prozac

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Marzec 2016, 18:51:40 »

A moze mi ktos odpowiedziec na pytanie co jezeli chcialbym dolozyc dysk ssd msata do ge70 2PC a mam naklejke gwarancyjna na śrubce od obudowy ?? lapek zakupiony w x-com jeszcze na gwarancji.

Gdzies czytałem ze zerwanie nie powoduje utraty gwarancji ale chciałbym sie upewnic

Miałem ten sam problem. Dzwoniłem do x-komu i powiedzieli że gwarancja nie zostanie utracona. Zresztą x-kom sam czasem zrywa te plomby np. gdy dokładają jakieś podzespoły. Sam się z tym osobiście spotkałem.

drivertom

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Maj 2016, 16:02:30 »

A jak wygląda gwarancja w przypadku zasilacza sieciowego bo mój dzisiaj przestał działać. W sklepie powiedzieli mi że gwarancja na zasilacz wynosi pół roku, może rok.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Maj 2016, 17:52:30 »

12 miesięcy tak jak bateria.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

martino

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Czerwiec 2016, 12:08:25 »

Witam,

Kupiłem MSI GE72 6QD APACHE PRO.
Zarejestrowałem produkt na stronie MSI i chcę przedłużyć gwarancję o 3 miesiące i w żaden sposób nie mogę tego zrobić.
Może mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić?
Krok po kroku.
Dzięki.

gbednarekk

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Wrzesień 2016, 20:30:21 »

Czy analogicznie, dla laptopa kupionego w Anglii, na terenie Polski gwarancja bedzie wazna tylko przez pierwszy rok od zakupu (czy moze tak samo jak w Anglii -przez 2 lata)? Czy fakt, ze zarowno Wielka Brytania, jak i Polska naleza do UE, nie powoduje, ze z gwarancji mozna korzystac przez taki sam okres w kazdym z tych krajow, niezaleznie od miejsca zakupu laptopa (ale w ramach UE)?

SpeeDyLOCO

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Listopad 2016, 16:57:48 »

Dzień dobry,

Chciałem zapytać przedstawiciela MSI jak wygląda gwarancja producenta na LCD:
http://www.msimobile.com/warranty/2yr_notebooks.aspx
wg tej strony - chociaż nie zaznaczono czy dotyczy PL - napisano że gw. to rok oraz 1 zgłoszenie reklamacyjne na LCD rocznie? Dodatkowo zaznaczono że zasilacz objęty jest 6 miesięczną gw.
Na tej samej stronie jest również wspomniano również o procedurze DOA. Czy dotyczy to PL? Jeżeli tak to prosiłbym o rozwinięcie tej procedury czego dokładnie dotyczy i jak wygląda.
Nie mogę znaleźć żadnych informacji/karty gwarancyjnej na państwa stronie w tym polskiej. Proszę o link do karty i objaśnienie powyższych wątpliwości.
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2016, 17:16:17 wysłana przez SpeeDyLOCO »

arock

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Listopad 2016, 14:10:00 »

Zdarzyło się komuś że kupił laptopa wyciągnął z pudełka a tu trach...po dwóch dniach przy próbie zarejestrowania wyrobu odwraca laptopa na plery a tu ZONK - zerwana plomba gwarancyjna. Lapek GL72 wygląda na to że ktoś grzebał w bebechach - po oględzinach podejrzewam że została wymieniona matryca ekranu, listwy z boków nie dolegaja dokładnie ( jak się patrzy z boku  to widac miedzy płaszczyzną ekranu a maskownicą prześwity podświetlenia), a co jeszcze strach sie bać - dodam że lapek kupowałem jako nowy i przyszedł zapakowany w oryginalnym pudełku) I co tu zrobić? Pisałem do sprzedawcy (x-kom) i do msi - na razie brak odzewu. Kurna świetny sprzęt naprawdę - POLECAM...

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Listopad 2016, 19:26:35 »

Rozmawiaj ze sprzedawcą że bubel otrzymałeś.

jelenn

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Grudzień 2016, 18:35:18 »

@up plomba jest transportowa nie gwarancyjna, jej zerwanie nie wpływa na gwarancję. Sprawdź jaką konfigurację zamawiałeś, jeśli inną od domyślnych to oczywiste, że musieli go otworzyć żeby np. dołożyć RAMu czy SSD. Co do prześwitów... no cóż, GL to nie jest seria premium i wykonanie jest jakie jest...

Mam pytanie o przedłużenie gwarancji: z podanych linków działa tylko ten do komputronika, reszta pokazuje brak produktu, a ja z pewnych względów laptopa kupię w innym sklepie. Czy jest to jakiś problem, jeśli laptop i przedłużenie będą zamówione osobno, z dwóch różnych sklepów?

Jak to wygląda z technicznej strony, przedłużenie to jakiś kod, który muszę podać na stronie?
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2016, 20:29:22 wysłana przez jelenn »

patrykmyrda19

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Grudzień 2016, 05:36:25 »

Szanowni Państwo,

Zwracam się z prośbą o pomoc do Państwa, odnośnie dodatkowego okresu trzech miesięcy gwarancji. Udało mi się zarejestrować produkt (notebook), potem przystąpiłem do wypełniania pustych pól. Wypełniałem jedno po drugim, aż nadeszła pora dowodu kupna. Niestety, nie miałem faktury akurat przy sobie i zamknąłem okno, ponieważ bylem w akademiku. Właśnie od godziny próbuje dociec, jak wygenerować ten kod gwarancji, który potrzebny jest do zmiany okresu gwarancji. Czy mogliby mi Państwo powiedzieć gdzie ten owy kod gwarancyjny się znajduje albo gdzie go wygenerować.

Z wyrazami szacunku,
Patryk