Autor Wątek: M635 i Bluetooth  (Przeczytany 1487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paweł

• Szeregowiec
  • *
  • :
M635 i Bluetooth
« dnia: 18 Kwiecień 2006, 14:16:29 »

Witam,

Czy komuś z szczęśliwych Posiadaczy M635 udało się nawiązać połączenie przy pomocy Bluetooth? Zainstalowana aplikacja BlueSoleil ma wszytkie opcje nieaktywne, więc albo domyślnie jest nieskonfigurowana albo wewnątrz nie ma adaptera BT. Nie mam w tym zakresie dużego doświadczenia, ale wydaje mi się, że skoro w specyfikacji na stronach MSI Polska jest napisane, że M635 zawiera BT, to powinno działać bez dodatkowych zabiegów.

witek_p

• Generał
  • :
Odp: M635 i Bluetooth
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwiecień 2006, 21:24:51 »

W większości sprzętów takie opcje jak WiFi i BT trzeba ręcznie włączyć w biosie. Sprawdz czy nie masz gdzieś jakiejś opcji odpowiedzialnej za BT.
C2D 8400@4,1GHz | Scythe Mugen | MSI P35 Neo2-FIR | GB GV-R777OC-1GD | 4GB Geil Black Dragon CL4 | VERTEX4 64GB | ST2000DM001 | B7200.7 120 | Samsung SH-S182M | Samsung 226BW | AeroCool PGS VS9 + CFT-560A-12C | Logitech DFP

Paweł

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwiecień 2006, 21:37:12 »

W większości sprzętów takie opcje jak WiFi i BT trzeba ręcznie włączyć w biosie. Sprawdz czy nie masz gdzieś jakiejś opcji odpowiedzialnej za BT.
Dzięki za informację. Niestety w biosie nie ma takich opcji. Właściwie to jedyne co można tam ustawić to data, hasło i kolejność bootowania (tak przy okazji: nie można uruchamiać z pendrive'a). W sumie to dobrze - trudno coś sknocić.
Pytanie do MSI Polska: Czy jest Bluetooth w M635 czy nie?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Kwiecień 2006, 07:47:58 »

W Polsce M635 jest sprzedawany w wersji z kontrolerem Bluetooth (w innych krajach jest to opcja). Aby uaktywnić BT, należy nacisnąć przycisk znajdujący się z lewej strony przycisku uruchamiającego przegladarkę www (ma on zresztą logo Bluetooth). Ponowne naciśnięcie przycisku wyłącza kontroler (co pozwala zaoszczędzić nieco energii w czasie pracy na bateriach).
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

gungster

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Wrzesień 2006, 10:04:31 »

Witam
Blue Solei jest nieaktywne bo nie włączyłeś w telefonie funkcji BT zapewne. Posuiadam ten model lapka i BT działa mi bez zarzutu. Pozdrawiam Gungster