Autor Wątek: Z87-G45 Gaming - Problem z myszką  (Przeczytany 2127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pneu

• Szeregowiec
  • *
  • :
Z87-G45 Gaming - Problem z myszką
« dnia: 17 Kwiecień 2015, 17:28:54 »

Witam serdecznie,

Około 3 miesięcy temu kupiłem płytę główną MSI Z87-G45 Gaming i na początku wszystko działało dobrze ale po jakimś miesiącu myszka zaczęła wariować. Losowo co jakieś 10-20 sekund myszka zacina się na około 5 sekund, a co 2-3 minuty jest odgłos odłączania się usb i myszka nie działa dopóki nie podłączę jej ponownie. Jest to myszka A4tech F3 ale to samo działo się z innymi myszkami ,które podłączałem oraz dzieje się to niezależnie od wejścia USB do którego podłączona jest mysz. Czasem gdy ponownie podłączam myszkę to wyskakuje informacja ,że nie rozpoznano urządzenia usb i wtedy pomaga już tylko reset. Dzieje się to tylko z myszką, reszta urządzeń usb działa normalnie np. klawiatura albo słuchawki.

Ściągnąłem najnowsze sterowniki i bios ale to też nic nie pomogło. Mój system to windows 7 64bit.
 Jest na to jakieś rozwiązanie czy może po prostu oddać płytę do gwarancji?
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2015, 17:33:48 wysłana przez Pneu »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Z87-G45 Gaming - Problem z myszką
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maj 2015, 07:02:50 »

Witam, proszę zaktualizować BIOS do najnowszej wersji i zaktualizować system operacyjny.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland