Autor Wątek: GE70 2PC Nie działa bluetooth, błąd ze sterownikiem (Kod 43)  (Przeczytany 1899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trzepiak

• Szeregowiec
  • *
  • :

Witam, jestem posiadaczem Msi GE70 2PC,
Dzisiaj obudziłem się z potrzebą przesłania paru plików, włączam SCM, pisze że bluetooth, sprawdzam, nie działa.
Włączam menedżer urządzeń i "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)"
Odinstalowałem (sterownik), wyłączyłem komputer, włączyłem zainstalowałem i uruchomiłem ponownie, nic się nie zmienia. Jedynie po wyłączeniu sterowniku i ponownym odpaleniu "działa" przez parę sekund i nawet SCM go widzi, ale niestety błąd nawraca.
PS. Kiedyś też miałem taki problem, lecz wystarczył jedynie restart kompa.
PS2 Mówi że sterowniki są aktualne.

jnstomasz

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: GE70 2PC Nie działa bluetooth, błąd ze sterownikiem (Kod 43)
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2015, 20:46:31 »

Witam mam ten sam problem teraz tylko że w modelu GE70 2OC, mój system operacyjny to Windows 7 x64. U mnie ten problem pojawia się zawsze tylko po wybudzeniu lapka. Sterowniki są najnowsze, robiłem reinstalacje ale to i tak nic nie daje. Nie mam pojęcia o co chodzi...

macq44

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2015, 07:16:03 »

a sterownik instalowałeś z płyty dołączonej do laptopa czy windows sam sobie zainstalował?

jnstomasz

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwiecień 2015, 15:21:54 »

Sterownik miałem na początku ze strony MSI. Później zaktualizowałem go do najnowszego ale już sobie poradziłem z tym problemem instalując trochę starszy sterownik