Trudno zachować kulture

zen

New member
Joined
Apr 21, 2008
Messages
1
CYTAT
"Last but not least": na Forum obowiązują zasady kultury osobistej, co oznacza, że wszelkie posty zawierające sformułowania obraźliwe, lub za daleko posunięte "wycieczki osobiste" nie będą tolerowane. Co więcej, ci użytkownicy, którzy będą szczególnie aktywni na tym polu, mogą się spodziewać USUNIĘCIA."
Trudno zachowac kulture jednostronnie - czyli staram sie znalesc wsparcie techniczne od MSI wysyłam poczte i ciagle bład w wysyłaniu, zaznaczam ze moja poczta działa i ma sie dobrze, natomiast jak mam doczynienia z lekcewazeniem klienta to nie zachowuje kultury bo mnie sie lekcewazy za moje wydane pieniadze na koleny bubel. Swiat i debilni informatycy zgłupieli w tym wyscigu szczórów, CZy jest choc jeden portal jakiejs firmy który nie lekcewazy klientów, bo wszystkie które zajmują sie komputerami pogłupiały chyba z braku klientów, bo kazdy jak ja szuka wsparcia w środowisku normalnych ludzi a nie porąbanców.
miłego bankructwa - bo nic innego mi nie przychodzi do głowy tylko skierowanie pseudowachowców do łopaty.
 

Lzep

New member
Joined
Aug 27, 2003
Messages
3,244
Przesunąłem wątek do właściwego działu.
Pretensje nie do nas - to jest Forum użytkowników produktów MSI - wszyscy mamy podobne problemy, dlatego staramy się sobie pomagać tu, na Forum.
Zacytowałeś fragment regulaminu Forum - i tu go realizujemy w miarę możliwości - ale to nie dotyczy sposobu postępowania firmy MSI, przecież jako jej klienci nie mamy na to żadnego wpływu. Możemy sobie co najwyżej ponarzekać, co dość często pojawia się w wątkach na Forum.
Pozdr.  :)
 

couba

New member
Joined
Apr 15, 2009
Messages
65
Ale o jakiej ty kulturze mówisz i o jakim lekceważeniu skoro podczas wysyłania wiadomości miałeś błąd. Znaczy to że nie dałeś  nawet szansy firmie MSI na pomoc sobie. zawsze możesz zadzwonić i rozwiązać problem telefonicznie jak nie umiesz wysyłać wiadomości elektronicznych. to co napisałeś nie świadczy o MSI tylko o tobie. 
 
Top