SERWIS GWARANCYJNY MSI - OPINIE

Bura

New member
Joined
Dec 9, 2013
Messages
3
od tego jest forum, że każdy może wypowiedzieć swoje zdanie czyż nie?
 

Lzep

New member
Joined
Aug 27, 2003
Messages
3,244
Bura said:
od tego jest forum, że każdy może wypowiedzieć swoje zdanie czyż nie?
Może, ale pod warunkiem, że ma coś mądrego do powiedzenia i nie narusza -> Regulamin-u, jak Ty ! Tu się pisze po polsku ( pkt. IV.8 ), a więc np. zdanie zaczyna się DUŻĄ literą !

Pozdr.  :)
 

qwaskiolo

New member
Joined
Jul 18, 2010
Messages
17
Serwis: korzystałem - bezproblemowo - terminowo i jakościowo (w sensie naprawy),
czego obawiam się nie dokońca można powiedzieć o jakości sprzętu (przynajmniej mojego) - ale to nie serwisu wina.
(forum-pl.msi.com/index.php?topic=7905.msg33465#msg33465)
 

Onika

New member
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4
Ja do serwisu nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybko i w zasadzie bez większych komplikacji.
 

Radoss79

New member
Joined
Jan 8, 2014
Messages
6
Witam serdecznie :D

To mój pierwszy post na forum , zarejestrowałem się specjalnie , aby zadać pytanie w sprawie karty graficznej no ale zobaczyłem ten temat  i postanowiłem napisać również tutaj.

Z serwisem miałem do czynienia narazie tylko raz i jestem średnio zadowolony. Niestety nie wiem czy towar dotarł do serwisu MSI czy też sklep załatwił całą sprawę samodzielnie.

W każdym bądź razie oddałem płytę główną , która po "wymuszeniu" aktualizacji biosu w Live Update już nie wstała. Płyta została wymieniona na nową. Niestety trwało to jakiś chory okres czasu. Zdaje się że nawet ponad miesiąc , ale ręki nie dam sobie za to odrąbać ;)

 

jelenn

New member
Joined
Sep 17, 2014
Messages
2
Mam pytanie odnośnie serwisu MSI, czy zmiana pasty na procesorze/karcie graficznej w GT70 powoduje utratę gwarancji, czy też mogę zrobić to samodzielnie? Pytam, bo szkoda mi tracić laptopa na tydzień, skoro to 15 minut roboty...

A żeby nie robić totalnego offtopu napiszę tylko, że 2 razy wspomnianego GT70 odsyłałem do serwisu i zawsze wracał po mniej więcej tygodniu, więc na czas serwisowania nie mogę narzekać, a problemy już nie występują, więc jestem całkiem zadowolony:)
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,403
Wymiana pasty jest możliwa tylko i wyłącznie w serwisie. Serwis dopuszcza tylko wymianę pamięci RAM oraz dysków twardych.
 

Kodii

New member
Joined
Sep 30, 2014
Messages
12
Świetny serwis, szybko i prawidłowo.
Wysłałem laptopa 13.11.2014r a wrócił do mnie 18.11.2014r.

Wymienione przeze mnie usterki zostały naprawione.
Jestem pozytywnie zaskoczony!
 

krzysiek1567

New member
Joined
Dec 12, 2014
Messages
1
Ja mam mieszane odczucia, choć bardziej w stronę negatywnych.
W moim S30 poszła matryca. Pojechał na serwis pierwszy raz na początku października tego roku, wrócił po około 5-ciu tygodniach. Powód przedłużenia - ściągali matrycę, no trudno. W ramach przeprosin za tak długi czas naprawy dostanę prezent - dedykowane etui. Jestem usatysfakcjonowany.
Jednak nie do końca. Przyjechał naprawiony, choć tak porysowany, jakby go papierem ściernym porysowali. Zgłaszam, przyjmują reklamację, zamówią obudowę, a jak dojdzie to ja mam wysłać kompa, żeby długo znowu nie czekać. Ok, komp wysłany, czekam już 10 dni roboczych, piszę czemu tak długo. Wczoraj dostaję mail, że przy wymianie obudowy poszła im matryca, i że zamówili nową a kompa dostanę raczej po nowym roku.
Łączny czas naprawy wyniesie ponad 3 miesiące. Jestem przerażony.

Oby wasz sprzęt nigdy nie musiał jechać do serwisu.  :-\
 

avamet.olech

New member
Joined
Nov 3, 2015
Messages
2
Witam.
Miałem problem z jednym złączem USB w laptopie GP70.W środę wysłałem laptopa do serwisu a w poniedziałek miałem z powrotem naprawiony.Bardzo szybka naprawa,nie miałem laptopa tylko 5 dni.Wcześniej zanim wysłałem laptop do serwisu mailowo napisałem o problemie i wcześniej ściągneli części do mojego modelu.Jestem pozytywnie zaskoczony serwisem. :)
 

selederek

New member
Joined
Dec 18, 2015
Messages
59
Ja reklamowałem kartę, bo się obruszała wtyczka DVI i coś tam nie łączyło. W sumie wszystko trwało 7 dni, więc całkiem krótko. Oceniam na Plus :)
 

heniu133

New member
Joined
Jan 16, 2015
Messages
8
Witam!

Reklamowałem HDD bo miał pełno bad sectorów. We wtorek rano zgłoszenie, kurier był  po paru godzinach. Środa święto było więc wolne. W czwartek i piątek 2 maile że sprzęt przyjęty i proszę czekać na odpowiedź. No i dzisiaj dzwoni kurier że paczka, a to laptop. HDD wymieniony. Mile jestem zaskoczony. Serwis na plus.
 

paxinho

New member
Joined
Jun 13, 2016
Messages
2
Tydzien temu kurier odebral ode mnie uszkodzonego laptopa.
Dzisiaj komputer przyszedl do mnie z powrotem.
Awaria usunieta, dodatkowo wymienili mi spod obudowy na zupelnie nowy (moj stary byl w kiepskim stanie, bez gumek antyposlizgowych, bez czesci srubi z odklejajacym sie tym materialowym kawalkiem) o co  nawet nie prosilem.
Oglnie bardzo pozytywne zaskoczenie i duzy plus dla serwisantow. :)
 

lackmistrz

New member
Joined
Jul 24, 2016
Messages
7
Jestem trochę niezadowolony z serwisu. Napisałem do nich maila czy otrzymali moją kartę (miała zostać wysłana przez sklep bo bezpośrednio ponoć przyjmują tylko swoje laptopy to tak też zrobiłem) i czy ewentualnie już coś zrobili. Odpowiedź nieco mnie zaskoczyła. Poinformowali mnie, że informacje udzielają tylko dystrybutorowi... Ale to jest MOJA karta, a nie dystrybutora! Dystrybutora nie interesuje co się z nią dzieje u nich w serwisie, tylko mi na niej zależy bardzo, bo potrzebuje sprzętu do pracy i już drugi tydzień jestem na przymusowym urlopie...

Sprawa gwarancyjna jeszcze nie zakończona, zobaczymy jak się potoczy.
 

patryczkov

New member
Joined
Dec 30, 2016
Messages
1
Ja niestety napiszę negatywną opinię o serwisie gwarancyjnym.
20 listopada zakupiłem NOWEGO GT73VR w Komputroniku. Następnego dnia zgłosiłem do MSI problem, że wywala sterowniki i są problemy z wyświetlaniem obrazu. Serwis MSI łaskawie przyjął go dopiero do serwisu po 1,5 tygodnia od zgłoszenia, to jest 30 listopada. (stało się to dzięki  pomocy Komputronika, bo wcześniej infolinia w kółko kazała mi powtarzać kroki jak zmiana sterowników i reinstalacja systemu).Do 22 grudnia czekali na części, by okazało się, że części, które zostały dosłano są "jakieś", bo nie powiedziano mi co z nimi nie tak, tylko napisano że muszą czekać na nowe ( dowiedziałem się tylko, że problem dotyczy karty graficznej).
W serwisie jest już od miesiąca i nie wygląda aby się to miało zmienić. Co najlepsze jak zadzwoniłem(29 grudnia), aby dowiedzieć się, ile to jeszcze będzie trwać, to dostałem odpowiedź, że jeśli serwis sobie tak wymarzy to może "teoretycznie" trzymać mój laptop w nieskończoność, tylko co 2 tygodnie wysyłając mi wiadomość, że oczekują na części, choć oczywiście zapewniono mnie, że producent wymaga aby dokonać naprawy jak najszybciej(samemu serwisowi niekoniecznie)... Po takiej odpowiedzi nawet nie liczę na cokolwiek.
Tak więc zdecydowanie odradzam serwis, jako nieefektywny i olewczy w stosunku do klienta, a co do sprzętu nie wyrażę opinii, bo nie było mi dane jego wypróbować i zapowiada się, że w najbliższych miesiącach dalej się to nie uda.
 
Top