Regulamin Forum MSI Polska

MSI

Administrator
Joined
Sep 4, 2008
Messages
1,972
Regulamin Forum MSI Polska

I. Odnośnie regulaminu

1. Regulamin Forum to zbiór zasad, które użytkownicy zobowiązują się przestrzegać. Jego przestrzeganie ma na celu łatwiejszą i przyjemniejszą współpracę użytkowników Forum.
2. Każdy użytkownik Forum ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat regulaminu oraz do propozycji usunięcia, bądź dodania dowolnego paragrafu. W tym celu należy skontaktować się z administratorem forum lub webmasterem.
3. Użytkownik przed rejestracją na Forum powinien zapoznać się z niniejszym regulaminem. Jeśli użytkownik nie akceptuje regulaminu, nie powinien się rejestrować na Forum.
4. Każdy użytkownik korzystający z Forum jest zobowiązany do przestrzegania niniejszego regulaminu. W sytuacji złamania regulaminu, jego nieznajomość nie jest wytłumaczeniem.
5. Postanowienia regulaminu wchodzą w życie wraz z dniem 15.02.2010r. Wszelkiego rodzaju poprawki niezmieniające postanowień regulaminu mogą zostać wprowadzone w dowolnej chwili. Istotne zmiany w regulaminie będą sygnalizowane na łamach forum dyskusyjnego i obowiązywać będą po 7 dniach po ich ogłoszenia.


II. Zasady obowiązujące na Forum

1. Użytkowanie Forum jest bezpłatne. Jedynym warunkiem aktywnego korzystania z Forum jest wymóg rejestracji.
2. Publikowane treści muszą być zgodne z polskim prawem.
3. Zakazuje się publikowania na Forum treści i materiałów wulgarnych, niecenzuralnych, pornograficznych, obrażających, krytykujących czyjeś wyznania religijne lub uznawanych powszechnie za obraźliwe oraz nieetyczne. Dotyczy to wszystkich możliwych form wypowiedzi wprowadzanych na Forum przez użytkownika, tzn. w wiadomościach, obrazach, nazwie użytkownika, podpisie i innych możliwych formach.
4. Publikując jakiekolwiek materiały, które posiadają prawa autorskie, są skopiowane z innych serwisów, należy pamiętać o ich przestrzeganiu oraz o podaniu odnośnika do danego fragmentu tekstu lub artykułu.
5. Zabrania się wyzywania oraz obrażania użytkowników, moderatorów i administratorów forum.
6. Zabrania się reklamowania treści komercyjnych i niekomercyjnych, w jakiejkolwiek postaci.
7. Zabrania się umieszczania na Forum plików i odnośników dotyczących nielegalnego oprogramowania. Nie wolno także umieszczać na forum żadnych numerów seryjnych do oprogramowania. Niedozwolone jest umieszczanie na forum odnośników od obrazów systemów operacyjnych (w tym wersji przygotowanych przez MSI).
8. Zakazane jest wstawianie do postów numerów GG (i tym podobnych) oraz adresów e-mail - takie dane można wstawić do profilu użytkownika lub przekazać poprzez Prywatną Wiadomość. Na pytania zadane na łamach Forum, odpowiadamy w miejscu gdzie zostało ono zadane, czyli na Forum.
9. Zabronione jest zakładanie dwóch i więcej kont przez jednego użytkownika. Po wykryciu takiego procederu, właściciel kont będzie ukarany.
10. Osoby odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie Forum to administrator oraz grono moderatorów. Mają oni prawo usuwać i zmieniać treści niezgodne z regulaminem. Ich przywilejem jest także upominanie użytkowników oraz w przypadku najgorszych przewinieniach ich karanie, włącznie z zablokowaniem dostępu do forum.


III. Zasady dotyczące nazwy użytkownika

1. Zabrania się tworzenia nazw użytkownika, które sugerowałyby, że ich właściciel jest pracownikiem firmy MSI.
2. Zabrania się tworzenia nazw użytkownika, które obrażałyby lub dyskredytowały firmę MSI.
3. Nazwa użytkownika powinna być zgodna z paragrafem 2 ustęp 3.


IV. Zakładanie tematów i pisanie odpowiedzi na Forum

1. Przed napisaniem nowego tematu należy sprawdź, czy ktoś wcześniej nie opisał podobnego problemu. W tym celu powinno użyć się opcji Szukaj
2. Nowy temat należy założyć w odpowiednim dziale. Każdy notebook, każda płyta główna i karta graficzna należą do jakiejś rodziny produktów. Temat np. o EX625 należy umieścić w dziale dotyczącym serii Entertainment.
3. Temat wątku powinien bezwzględnie zawierać nazwę marketingową produktu, którego on dotyczy. Należy w temacie wątku podać podstawowe informację, opisujące problem. Proszę mieć na uwadze, że np. MS-7558 to nie jest nazwa marketingowa, tylko numer laminatu. W związku z tym w tytule wątku należy podać nazwę P45 Neo2-FIR.
4. Zanim odpowiesz na czyjeś pytanie, sprawdź czy taka odpowiedź już nie padła.
5. Pisząc odpowiedź, nie należy, używać tekstów typu: "Zgadzam się", "Też tak myślę". Nie powtarzaj rozwiązań problemu, które już zostało napisane.
6. Jeśli twój post został napisany, jako ostatni, to nie pisz nowej wiadomości, tylko edytuj swój post.
7. Zakazuje się umieszczania zdjęć w rozdzielczości większej niż 800x600 pikseli. Jeśli w temacie mają zostać umieszczone zdjęcia w większej rozdzielczości należy wkleić tylko odnośnik (link) do zdjęcia. Pozwoli to na szybsze ładownie się strony. Zdjęcia, które nie spełnią tego założenia mogą zostać usunięte przez moderatora lub administratora.
8. Na tym forum obowiązuje język Polski. Zanim odpowiedź na pytanie zostanie wysłana, należy sprawdzić błędy ortograficzne, składnię i interpunkcję. Niektórych wypowiedzi po prostu nie można zrozumieć.

 
Top