Problem z msi dragon center

savuliak200161902f1

New member
Dołączył
Marzec 23, 2023
Posty
1
Mam taki problem ze nie posiadam w tej aplikacji zadnych prawie funkcji jedynie co moge obserwowac zuzycie pamieci ram oraz temperatury procesora nie moge właczyć gaming moda ani nic z tych zeczy bo nie mam takiej witryny. mam laptopa msi gf 75 thin 10scxr z 11 windows.
 

MSI FAE

Moderator
Dołączył
Czerwiec 7, 2005
Posty
7876
Hej,
Jeśli mam spekulować, to prawdpodobnie zainstalowałeś nieprawidłową wersję tego oprogramowania. Zwróć też jednak uwagę, że ten sprzęt nie posiada na ten moment sterowników ani softu do Windows 11 (chociaż te w wersjach do Windows 10 powinny działać - nie ma na to jednak gwarancji).
Usuń całkowicie "starego" Dragon Center, usuń MSI SDK z Panel Sterowania>>Dodaj/Usuń Programy. Przerestartuj sprzęt. Następnie zaktualizuj system operacyjny (poprzez Windows Update w samym Windowsie) oraz apki z Microsoft Store. Po tym wszystkim również przerestartuj komputer.
Prawidłowe oprogramowanie dla tego kompa znajdziesz pod linkiem: https://pl.msi.com/Laptop/GF75-Thin-10SCXR/support#utility . Spróbuj je zainstalować po wykonaniu powyższych czynności.
Oprogramowanie dla danego komputera zawsze najlepiej instalować pobierając je ze strony wsparcia tego komputera, unikamy wtedy niepotrzebnych problemów z kompatybilnością.
Pozdrawiam,
 
Do góry