problem z MSI Afterburner

kubickiadam

New member
Joined
Jul 17, 2021
Messages
2
Witam,zainstalowałem ponownie system windows , sterowniki karty graficznej GTX 1060 i program , co się okazuje , nie pokazuje mi nic , próbowałem od wersji 4.6.2 po wersję beta 4.6.4 i też nic , nie wiem dlaczego , przedtem był problem z OC Scannerem na samym początku,zegary pokazywało ale nie mogłem zrobić OC Scanner bo coś tam było NVAPI 471.11 , jakiś bug , teraz problem taki,że nie działa program . Włączyłem w panelu NVIDIA dostęp do wskaźników wydajności karty graficznej ale to nie pomogło . Zanim wgrałem na nowo system przedtem program działał dobrze ,.Załączam zrzut ekranu z tym,co się dzieje,nawet wchodzę w ustawienia i pisze mi to co na zrzutach i oznaczyłem czego brakuje i co działało przedtem.
Proszę o pomoc w tej kwestii.
Może i bym spróbował zainstalować poprzednią wersję sterownika,wpierw bym usunął programem DDU sterownik graficzny ale to poczekam na waszą opinię.
 

Attachments

 • bug msi.jpg
  bug msi.jpg
  228.2 KB · Views: 2
 • info msi.jpg
  info msi.jpg
  98.7 KB · Views: 3

kubickiadam

New member
Joined
Jul 17, 2021
Messages
2
udało mi się w końcu zainstalować program lecz nie działa OC Scanner ,występuje taki oto błąd jak na zrzucie,więc albo program w fazie beta jest uszkodzony albo nie wiem,bo starsza wersja mi działała tak samo , zanim jak wspomniałem w pierwszym poście przed intalacją windows działał poprawnie ,teraz występują dziwne problemy,co to jest te NVAPI mode ? Moze coś brakuje ze sterownika
 

Attachments

 • nvapi mode.jpg
  nvapi mode.jpg
  140.7 KB · Views: 3

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,469
Hej,
A jaką dokładnie kartę grafiki MSI posiadasz, jaki model?

Pozdrawiam,
 
Top