Problem z Dragon Center i funkcją LEDKeeper

ryjakmateus12a702ae

New member
Joined
Oct 17, 2021
Messages
6
Witam. Występuje problem z uruchomieniem gier które używają Easy anti-cheat, po włączeniu gry od razu jest zamykana i ukazuje się błąd. Przy okazji tematu LEDKeeper chciałem spytać dlaczego on zużywa tyle procesora, wydaje mi sie że 20% to trochę za dużo jak na ledy.
 

Attachments

  • gamecenter.png
    gamecenter.png
    8.4 KB · Views: 6

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,339
Hej,
A możesz coś więcej napisać na temat tej sprawy - jaki sprzęt, jaka wersja oprogramowania? Jaki system operacyjny, aktualizowałeś zarówno system jak oprogramowanie DC?

Pozdrawiam,
 

ryjakmateus12a702ae

New member
Joined
Oct 17, 2021
Messages
6
Płyta główna: MPG Z390 gaming plus, win10, wszystko co możliwe zostało zaktualizowane, po odinstalowaniu dragon center i zainstalowaniu MSI center problem dalej jest.
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,339
Hej,
To jest niestety za mało informacji, bym mógł się wypowiedzieć na ten temat. Nie mam zgłoszeń by MSI Center powodował problemy z "Easy Anti-Cheat", zatem nie mam na to rozwiązania, może to być jednostkowa sytuacja. Najprościej by było, gdybyś napisał na info.pl@msi.com, opisał dokładnie problem, podesłał nam eksport z msinfo32:
, podał numery seryjne sprzętów produkcji MSI, dokładną specyfikację Twojego setupu. Możesz dołączyć print-screeny czy zdjęcia, jeśli uważasz, że będą przydatne w diagnozie. Spróbujemy zduplikować Twój problem, ewentualnie dowiedzieć się w drugiej linii wsparcia czy spotkano się z tego typu problemem.

Pozdrawiam,
 
Top