Numer seryjny w zgłoszeniu serwisowym

drajwer86

New member
Joined
Oct 10, 2020
Messages
1
Witam. Próbuję stworzyć zgłoszenie serwisowe zarejestrowanej karty graficznej, ale po wpisaniu S/N numer jest błędny:
"Sprawdzanie zakończone => wprowadzony numer seryjny wygląda na nieprawidłowy, proszę sprawdzić go ponownie. Numer seryjny można odczytać na spodzie notebook'a bądź też pod baterią.
Do założenia numeru RMA wymagany jest numer seryjny. Jeśli nie jest czytelny proszę kontaktować się z MSI hotline pod numerem 800 080 990 lub adresem email serwis@msi.com"

Czy ktoś potrafi pomóc?
Pozdrawiam

 

keIytom

Active member
Joined
Aug 10, 2015
Messages
1,244
W przypadku kart graficznych MSI nie jest gwarantem. Gwarantem jest sklep i do niego trzeba zgłaszać kartę graficzną na gwarancje.

Chyba, że sklep już nie istnieje to w takim przypadku należy zgłosić to na serwis@msi.com i oni poprowadzą przez to jak wygląda procedura kompensacji przy Sale Chain Broken
 

Nichrome

Administrator
Joined
Jun 15, 2015
Messages
6,755
Jak wyżej :)
MSI też nie zostawia klientów w przypadku upadłości sklepu, trzeba tylko wyjaśnić sytuację.
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,403
Hej,
Sprzęt koniecznie zgłaszaj do sklepu gdzie został zakupiony, nie ma innej drogi. Nie zgłosisz karty graficznej na gwarancję Door2Door, przez stronę MSI.
Wyjątkiem jest oczywiście fakt, gdy sklep, w trakcie trwania Twojej gwarancji, przestał istnieć (rzadko bo rzadko, ale czasami tak się zdarza). Wtedy piszesz bezpośrednio na serwis@msi.com, z pytaniem o procedurę reklamacyjną. Ale fakt istnienia sklepu jest weryfikowany i jeśli on istnieje - zostaniesz odesłany z powrotem do sprzedawcy.
pozdrawiam,
 
Top