Nowy apel do forumowiczów

rattlesnake

New member
Joined
Feb 21, 2006
Messages
7
Witam , jeżeli ktoś sięga po pomoc na forum to chyba wyczerpał wszystkie dostępne mu informacje na nurtujący go problem i tu moja prośba : Jeżeli nie znasz odpowiedzi na pytanie lub rozwiązanie problemu to nie zabieraj głosu , chyba , że chcesz okazać się niekultularnym człowiekiem i zależy Ci na iliści nie jakości , przykładów można wyliczać co nie miara .
Pozdrawiam  ;D
 

Trash

New member
Joined
Mar 15, 2005
Messages
92
A ja również zaapeluję do forumowiczów by dokładnie precyzowali problem i podawali wszelkie informacje potrzebne do jego rozwiązania (a nawet i więcej informacji)! Jak to w informatyce/elektronice/technice cyfrowej bywa, czasem rozwiązanie może być zaskakujące i najmniej spodziewane. Tak więc podawajcie jak najwięcej informacji odnośnie problemu a i informacje pozornie nie związane z problemem mogą być kluczowe dla sprawy.
Za nadmiar informacji na pewno nikt się "nie czepi", za niedomiar zaś można "oberwać".
:p

PZDR ;)
 

Trash

New member
Joined
Mar 15, 2005
Messages
92
Co jak dzieci?! Ten kto założył ten temat może się czepia ja natomiast napisałem to czego pewnie każdy oczekuje chcąc udzielić pomocy! Przejrzyj tematy i się przekonasz, że conajmniej co drógi w pierwszej odpowiedzi prosi o podanie szczegółów/ustawień/specyfikacji!!! :mad:
 
Top