Mysz GM70 - problem z parowaniem, podświetleniem i/lub ładowaniem baterii

Amakesh

New member
Joined
Nov 16, 2015
Messages
6
Witam!
Mam myszkę Clutch GM70 kupioną w sierpniu ubiegłego roku. Od początku używałam jej tylko na kablu.
W pewnym momencie podświetlenie pod przyciskami zaczęło migać na żółto, jednak wystarczyło zmienić kolor w MysticLight i wracało do normalności, ale po jakimś czasie znowu migało na żółto i tak w kółko.
Wczoraj musiałam zainstalować system na nowo(wymiana dysku) więc postanowiłam spróbować sparować mysz z laptopem(Gt73VR 6RF Titan Pro) i niestety nie działa. System widzi to małe urządzenie pod usb, ale nic poza tym - po odłączeniu kabla mysz nie działa, nawet po przytrzymaniu przycisku parowania.
Oprócz tego pojawił się jeszcze jeden problem.
Zainstalowałam aplikację GamingApp, która przy pierwszym uruchomieniu zaproponowała aktualizację firmware'u myszy. Zainstalowałam więc, ale teraz podświetlenie myszy(z przodu pod przyciskami https://youtu.be/gppAZ26RI-Q) miga na czerwono a GamingApp pokazuje Battery lifetime 0%. Myślałam, że mysz jest po prostu rozładowana(przez kilka dni nie była używana, a laptop był wyłączony), więc zostawiłam ją podłączoną na kilka godzin do włączonego laptopa, ale nic to nie zmieniło. Nie działa również trik z MythicLight opisany na początku. Co jest nie tak z tą myszą? Proszę o pomoc
 
Top