MSI Mega Stick MS-5512 - problemy

A

Andreasik

Guest
"Odtwarzacz MP3+dyktafon+radio, pamięć flash 256 MB"
Podczas operacji sprawdzania firmware´u, miałem jakieś dziwne problemy z transmisją. Koniec końców urządzenie przestało byc widziane przez komputer jako dysk wymienny, chociaż we "Właściwości System" zakładka "Menedżer urządzeń" pokazuje się po włączeniu wirtualne urządzenie "Player Recovery Device Class" (po wyjęciu Mega Stick´a z gniazda USB - urządzenie "znika"). Oznacza to, że jakieś połączenie jest. Ale co z tego - nie mogę odtwarzacza załaczyć, kompletnie nie reaguje. Czy można jakoś przywrócić jego system operacyjny (bo to on pewnie "padł")? A może jest jakaś inna rada? Gwarancji firmowej już niestety nie mam.
Pozdrawiam wszystkich i proszę o radę.
 

Lzep

New member
Joined
Aug 27, 2003
Messages
3,244
Miałem coś podobnego z moim pendrivem - wsadziłem go do kompa którego naprawiałem ( antyvir itd. ) ale go nie widział. Po podłączeniu do mojego - nie działał również.
Okazało się że zniknął system plików - na szczęście udało się go zainstalować z powrotem z firmowej płytki z narzędziami. Powinieneś mieć też taki soft do Twojego Sticka - poszukaj.
Pozdr. :))
 
A

Andreasik

Guest
Originally posted by Lzep
Powinieneś mieć też taki soft do Twojego Sticka - poszukaj.
Pozdr. :))

Mam ten soft (stupdaterapp) zainstalowany na komputerze, ale nie mogę z niego skorzystać, bo on też nie widzi Mega Sticka - i tu jest pies pogrzebany. Boję się, że to jest jakaś awaria sprzętowa.
Czy ktoś wie, gdzie jest w Polsce firmowy serwis Microstar International?

Pozdrawiam :]
Andrzej Romek
 
Top