MSI KT4AV

barszczunia

New member
Joined
Aug 25, 2019
Messages
1
Nisko kłaniam...
Klawiaturę mi ze wzruszenia zalało... Wygrzebałem przy kolejnych przeprowadzkach mój komp z 2003 bodajże roku. MSI KT4AV, Barton 2500xp na takiej niebiesko podświetlanej turbinie od Gbyte, i pasywny szafir 9600xt ultimate z autorskim nawiewem :-) Wszystkie pudełka... :-) Przed laty zostawiony do grania w nhl99, ale wiadomo jak jest. Odpalony, działający, win 98 radośnie chrobocząc dyskiem się podniósł... No to wzruszenie mnie ogarnęło.
Co to z nim robic proszę Szanownych Kolegów i Koleżanek. Może MSI ma jakiś Hall of Fame? Postawiliby sobie a praprawnuczęta przypadkowo idąc przez takie muzeum odegraliby scenę z Powrotu do przyszłości "...to sie rękami steruje...?". Albo wydrę z obudowy i walnę to w szkle na ścianę... Ta turbina na procku magiczna jest... Macie podobne dylematy?
Barszczu
 

Attachments

  • DSC06697.JPG
    DSC06697.JPG
    4.6 MB · Views: 5

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,097
Hej,
  Obawiam się, że każdy "grzebacz komputerowy" ma taki własny hall of fame. Ja mam 2 tego typu zestawy (chociaż przyznam, że się nie świecą tak pięknie) leżące gdzieś na strychu. Szkoda mi ich wywalić, a to by należało zrobić. ;-)

  pozdrawiam,
 
Top