MSI GK70 TKL - obsługa makr

adam_duszak

New member
Joined
Mar 23, 2016
Messages
42
Cześć,
zakupiłem ostatnio klawiaturę gk70 TKL i jestem mocno rozczarowany obsługą makr... Pobrałem oprogramowanie gaming center do tej klawiatury ale tutaj praktycznie nie ma żadnych możliwości personalizacji makr... Mogę jedynie nagrać makro, edytowanie time intervali i przycisków w nagranym już makrze jest nie możliwe. Jest tylko opcja która z góry ustawia dany delay ale używając takiego makra klawiatura się zawiesza i muszę ją odłączyć i podłączyć... Podczas egzekwowania makra nie ma możliwości używania klawiatury a samo oprogramowanie się wiesza.
Jest jakiś inny soft do tego? Może robię coś źle?
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,339
Hej,
  Oprogramowanie znajduje się tu - https://www.msi.com/Gaming-gear/support/VIGOR-GK70-RED-GAMING-KEYBOARD#down-driver&Win10%2064 . Może firmware musisz aktualizować?

  pozdrawiam,
 

adam_duszak

New member
Joined
Mar 23, 2016
Messages
42
Dzięki za odpowiedź, mam zarówno gaming center jak i mystic light z tej strony. Czy firmware aktualizuje się przez gaming center? Jeżeli tak to mam aktualny :/
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,339
Hej,
  Oprogramowanie jest... jakie jest.  :-)
  Jak masz do niego uwagi, zostaje opisać problem na info.pl@msi.com - zgłosimy do centrali, że oprogramowanie nie odpowiada potrzebom użytkowników.
  I tak, Gaming Center powinien automatycznie wykryć i zaktualizować FW.

pozdrawiam,
 
Top