Msi gf63 THIN 9scsr problem z wifi

lolek136154802d4

New member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
1
Witam mam problem z moim nowym laptopem msi gf63 thin 9scsr mianowicie gdy łącze się z jakakolwiek siecią wi fi czy to z routera czy z telefonu na speedtescie moja prędkość wynosi 0.1mb/s upload i download oraz 999 ping problem jest z laptopem na pewno ponieważ łączyłem się z innym laptopem i wszyatko działało jak należy, sterownik zainstalowałem i ten z Bluetooth i osobno próbowałem samo wifi nic nie pomaga a nie mogę nigdzie znaleźć pomocy w rozwiązaniu tego problemu.
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,469
Hej,
Diagnozę zacznij od przeinstalowania sterowników, aktualizacji BIOSu i EC Firmware do najnowszych wersji, dostępnych na stronie wsparcia dla sprzętu. Strona wsparcia dla GF63 Thin 9SCSR:
Możesz pomyśleć o aktualizacji BIOSu i EC Firmware, filmy opisujące te procedury znajdziesz na Playliście: https://www.youtube.com/playlist?list=PLEpUBf1JaypJKwsRvBr-g5AmcIEksmO5c
Pamiętaj, że aktualizacje BIOSu i EC Firmware są robione na odpowiedzialność użytkownika i są obarczone niewielkim ryzykiem niepowodzenia (np. odłączenie prądu w trakcie wykonywania procedury).
Nie można również wykluczyć uszkodzenia sprzętu, np. wypięcia antenki czy modułu BT/WiFi. W takim przypadku pomyśl o reklamacji. Film opisujący reklamację (zgłoszenie door2door) również na powyższej Playliście.

Pozdrawiam,
 
Top