MSI GeForce RTX 3080 GAMING X TRIO

mavericko

New member
Joined
May 3, 2019
Messages
40
Cześć.

Czy MSI wie, że jest problem z dostępnością ich kart na rynku ?

Na morele.net jestem 290 w kolejce a w grudniu mam urodziny.

Do sklepu trafiło ostatnio około 15 sztuk jakieś 2 tygodnie temu i od tej pory nic chyba nie dostali.

MSI mogłoby prezent zrobić i wysłać karty na morele.net w tym jedną dla mnie :)
 

sm.mjanitchek

New member
Joined
Nov 13, 2020
Messages
5
To nie jest problem jedynie z karatami MSI a ze wszystkimi. Problem leży po stronie NVidi a nie producentów.
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,337
Hej,
MSI systematycznie dostarcza karty do dystrybutorów, sklepów, zgodnie ze złożonymi przez nich zamówieniami. Trzeba kontaktować się ze sklepem.

Pozdrawiam,
 

olszewikm

New member
Joined
Feb 8, 2021
Messages
2
Czy MSI w dalszym ciągu dostarcza karty do sprzedawców systematycznie?. Pytam ponieważ od morele.net otrzymałem informację, że od listopada nie otrzymali ani jednej karty "MSI GeForce RTX 3080 Gaming X Trio 10GB GDDR6X".
 

Nichrome

Administrator
Joined
Jun 15, 2015
Messages
6,755
MSI cały czas dostarcza to co może. Ale które państwa, i sklepy, mają wyższy priorytet to już inna bajka niestety. I tego się nie dowiemy.
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,337
Hej,
W sprawie zakupów proponuję kontaktować się bezpośrednio z partnerami handlowymi, MSI nie sprzedaje kart bezpośrednio do użytkownika końcowego.

Pozdrawiam,
 

olszewikm

New member
Joined
Feb 8, 2021
Messages
2
Tu nie chodzi o zakup. Kartę jak wiele innych osób mam zakupiona 25.09.2020r. Osoba, która zamówiła kartę 18.09 jest 1 w kolejce oczekujących od końcówki listopada, stąd moje pytanie, czy karty są wysyłane do sklepów, ponieważ pojawiają się pogłoski, że sklepy sprzedają karty poza swoimi stronami za większe pieniądze pomijając osoby oczekujące na zamówienia. Także gdyby chociaż jedna z wymienionej przeze mnie karty trafiła do sklepu morele.net w okresie grudzien-luty to pogłoski stałyby się faktem. Czy są więc Państwo w stanie podać taką informację czy była zrealizowana chociaż jedna dostawa w w/w okresie? Jeżeli nie to gdzie mógłbym uzyskać taką informację? I od razu zaznaczam, że nie interesuje mnie żadne zdradzanie tajemnicy handlowej gdzie, kiedy i ile szt. kart trafiło a tylko i wyłącznie czy była zrealizowana chociaż jedna dostawa w okresie grudzień-luty.
 

keIytom

Active member
Joined
Aug 10, 2015
Messages
1,234
Tu też zawsze może być tak, że karty które otrzymuje ten sklep jeśli je w ogóle otrzymuje, wysyła do swoich sklepów stacjonarnych. W końcu ma ich w zasadzie kilkanaście. 

W zasadzie większość sklepów tak działa, że w pierwszej kolejności zaopatruje swoje sklepy stacjonarne a sprzedaż elektroniczna jest realizowana z produktów które znajdują się w magazynie.
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,337
Hej,
Tak jak pisałem już kilkukrotnie - w sprawie zakupów odpowiednim kontaktem jest i zawsze będzie sklep detaliczny.


Pozdrawiam,
 
Top