mp3player ms 5516 i słuchawki

B

bigle

Guest
mp3 player okazuje sie genialnie nieprzydatna zabawka bez słuchawek. Nabyłem mega stick ( gratuluje pomysłodawcy nazwy, ma poczucie humoru) ms-5516 ktory ma wejscie na słuchawki o wtyku minijack 2.5mm Oczywiście słuchaweczki są mocno lipne i mój kot zaopiekował się nimi w tempie ekspresowym. Udało mi się znaleść przejsciówke, jednak jest toporna, ciężka i w dodatku wtyki wylatują z niej co chwila. Udało mi się znaleść producenta słuchawek tego typu, jednak wejście jest standardem w telefoni komórkowej wiec słuchawki sa jedynie w wersji mono - jednosłuchawkowe, z regóły z wielgachnym mikrofonem. Za to nie udało mi się znaleść żadnego kontaktu do msi polska... Napisałem na adresy sklepików które znalazłem na stronie, ciekawe co odpowiedzą.
Może ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie? chociaż wnioskując po tym co udało mi się wyszperać na forum to nie...
 

Lzep

New member
Joined
Aug 27, 2003
Messages
3,244
B

bigle

Guest
Wiem, wiem co mam:) mam szmelc... no z tym stickiem to przesadzilem, mea culpa, faktycznie tego w nazwie nie ma. Tak mnie ten stick ujął pewnikiem, albo chęć żeby odpowiedzialny za słuchawki do modelu ms-5516 ( takie coś: http://salzburg.com.geizhals.at/img/pix/130702.jpg) stick sobie wsadził we wiadome miejsce:)
Googla przerobiłem. Może znajde jeszcze coś bezprzewodowego...
Zapodałeś słuchawki z wejściem 3.5 a naprawde nie o takie mi chodzi, jednak naprawde dzieki że Ci się chciało.
Odpowiedzi od serwisujących jak narazie niemam. Brak możliwości nabycia akcesoriów to naprawde kpina.
 

Lzep

New member
Joined
Aug 27, 2003
Messages
3,244
Znalazłem w necie, że MS-5516 to inaczej Mega Player 516, a w Komputroniku jest jeszcze inaczej : MSI MegaStick player 516 - 256 MB - USB 2.0 - totalna kaszana !! Ale tam w parametrach jest : złącza - wyjście słuchawkowe 3.5mm ??? Poniżej masz link :

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13893

Pozdr. :))
 
B

bigle

Guest
błędnie podają, wyjście jest 2,5:) w tej chwili poprostu używam domyślnie dodawanego kabelka a do niego wielką ciężką przejściówke żeby móc podłączyć zwykłe słuchawki. Jak mnie tak już na maksa żółć zaleje to pozamieniam te wtyki manualnie bawiąc się w małego majsterkowicza.
 
Top