GTX 970 Nie działający gaming app

mati3336

New member
Joined
Jan 5, 2016
Messages
3
Witam, gaming app działa tylko przy 1 odpaleniu po odinstalowaniu na nowo i zainstalowaniu na powrót również potem wyskakuje tekst "System need to restart" kiedy zainstalowałem z płyty natomiast gdy z oficjalnej strony to nie wyskakiwało nic i wszystko jak wcześniej opisałem. Przy użyciu wyszukiwania problemu pisze że aplikacja jest nie zgodna i żółty wykrzyknik czyli standard tylko co z tym zrobić bo coś się musi dać skoro działa na początku.. btw tematów na ten temat w internecie jest w brud to czemu msi czegoś nie zrobi :p pierwszy raz się z czymś takim spotykam :) chciałem dać ss ale za dużo waży... lol..
 

Nichrome

Administrator
Joined
Jun 15, 2015
Messages
6,755
Witaj

Jaki dokładniej sprzęt w użyciu? Wersja GamingApp? Czy Afterburner (lub podobna aplikacja) jest zainstalowane?
 

mati3336

New member
Joined
Jan 5, 2016
Messages
3
Jak w tytule "msi gaming app" Afterburner też zainstalowałem ale tylko do monitorowania temperatur i fps. Chce korzystać z gaming app bo mi się podoba a afterburnerem nie zamierzam dotykać karty. Chyba nawet Gwarancja tego nie obowiązuje i nie ma potrzeby jej żyłować bo i bez tego jest świetna.
 

Nichrome

Administrator
Joined
Jun 15, 2015
Messages
6,755
Odinstaluj Afterburner i spróbuj ponownie. Jedno z drugim koliduje.
 

mati3336

New member
Joined
Jan 5, 2016
Messages
3
Kompletnie nic to nie dało po za tym że nie wyskakuje okienko "need to system restart" tak jak wcześniej pisałem. A właściwie to i wyskakuje. na dodatek teraz gdy odpalę apke oczywiście przy reisnalce to wiedźmina mi całego ścina i nic nie mogę zrobić :D tragedia haha
 
Top