GL72 7RD -klawiatura i wyjście sluchawkowe - duży problem

a.kosiniak

New member
Joined
Mar 8, 2019
Messages
1
Komputer kupiłam w grudniu 2017 roku. GL72 7RD-281PL-BB5730H8G1T0DS10MH.  Od samego początku nie działa w nim wyjście słuchawkowe. Jako że sprzęt używany jest głównie do pracy, sporadycznie do gier nie zgłaszałam tej wady. Bardzo szybko zaczęły się ścierać znaki na klawiaturze. Mam w domu inne laptopy, sony, toshiba. Mają ponad 6 lat i żaden z nich nie ma nawet jednego startego klawisza, a były długo i intensywnie używane.
Największym problemem jest to, iż całkowicie nie działa klawisz „l”.
Problem występuje już od bardzo dawna. Wiem, powinnam go zgłosić od razu. Jednak tylko w tym jednym laptopie mam program księgowy (wersja na jeden komputer) i oficjalne wersje programów koniecznych do pracy.
Dlatego odsuwałam moment zgłoszenia reklamacji, bo bez tego sprzętu nie będę mogła pracować.Od razu dodam, nie, nie zalałam komputera. Czytałam watek na forum msi i próbowałam nawet w nim się wypowiedzieć, ale jest zamknięty. https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13175.msg52732#msg52732
Czy mam od razu zgłosić reklamację, czy poprosić o wsparcie? Wątpię, żeby wsparcie coś dało. Reklamacji mocno się obawiam. Czasu naprawy, utraty programów itd.
Z góry dziękuję za pomoc
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,339
Hej,
  Najprościej rzecz ujmując - zgłaszaj reklamację. A wcześniej - zrób kopię prywatnych danych.

pozdrawiam,
 
Top