Dragon Center vs. MSI Center

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,348
Hej,
Prawidłowym oprogramowaniem jest to, które jest na stronie wsparcia dla Twojego sprzętu. Jeśli są dwa (są i takie sytuacje), to będą działać oba. Jednakże zdecydowanie odradzam instalowanie ich na raz, bo wtedy ani jeden ani drugi działać nie będzie.
MSI Center jest nowszą wersją oprogramowania, jest rozwijany. Dragon Center jest powoli wygaszane, co nie znaczy, że dla niego już w ogóle wsparcia nie ma. Oprogramowania są podobne - w zasadzie mają na celu praktycznie to samo. Jednakże MSI Center ma przede wszystkim inną szatę graficzną oraz charakteryzuje się modułowością. Poszczególne opcje można sobie instalować czy odinstalowywać zależnie od tego czy je chcemy czy nie. Samo "gołe" MSI Center ma tylko opcje podstawowe, jak np. eksport czy ten instalator modułów. Ja osobiście bardzo lubię MSI Center - właśnie przez tę jego modułowość i - jeśli Twój sprzęt go obsługuję to polecam przesiadkę (dokładnie usuwając wcześniej DC). Oczywiście co komu pasuje, nie ma wymogu używania jakiegokolwiek softu, sprzęt MSI powinien działać w miarę sprawnie i bez niego.

Pozdrawiam,
 

kozlowskisebastian

New member
Joined
Mar 12, 2020
Messages
20
Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Od siebie dodam, że bardziej podoba mi się szata graficzna Dragona - jest kompatybilna z stylistyką sprzętu, a MSI Center nie ma charakteru agresywności. Polecam choć dać skórę która będzie nawiązywać do charakteru sprzętu.
PS: MSI Center działa bezproblemowo. Pozdrawiam serdecznie
 
Top