Co kupić?

martyna.dabek

New member
Joined
Mar 24, 2020
Messages
1
Laptopy MSI mam od 10 lat (dosłownie dwa, bo każdy ciągnie po 5-6 lat ^^). Powoli życie aktualnego dobiega końca i stanęłam przed wyborem, którego nie jestem w stanie sama dokonać. Którego laptopa wybrać? Moje oczekiwania nie są zbyt wygórowane - laptop ma służyć głównie do oglądania Netflixa, przeglądania Internetu oraz do w sumie mało wymagających gier typu Sims 3 z dodatkami (a jakże xD), stare strategie (typu Zeus itp). Wiem,że MSI dedykowane są dla rzeczy większych, ale sentyment do marki i długowieczność sprzętu sprawiły, że chciałabym pójść własnie w tę stronę. Budżet? Do 3-4 tys, chociaż jeśli naprawdę będzie warto, mogę przemyśleć droższy sprzęt. Co do "serca" laptopa - kompletnie się nie znam i dlatego potrzebuję Waszej pomocy, bo te wszystkie oznaczenia kompletnie nic mi nie mówią.
Z góry ślicznie dziękuję za wszystkie dobre rady! :)
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
6,920
Hej,
Do Simsów 3 i starych gierek bardzo mocnego sprzętu nie potrzeba. Ale zostają jeszcze pytania - jakiej wielkości ekran potrzebujesz? System operacyjny od MSI chcesz, czy będziesz sobie z tematem radzić sama?
Wklejam listę sprzętów u jednego z naszych partnerów (oczywiście nie tylko tam można te kompy dostać, pełna lista partnerów na: https://www.msi.com/wheretobuy/#3) - https://tiny.pl/tz864 . Zwróć uwagę, by komputer miał dysk SSD (większość ma), bo to w dzisiejszych czasach robi olbrzymią różnicę w prędkości działania laptopa.

pozdrawiam,
 
Top