Cluch GM70 - Problem z połączeniem bezprzewodowym

korche14

New member
Joined
May 15, 2018
Messages
3
Witam, mam problem, zakupiłem myszkę Clutch GM70, wszystko w porządku na kablu chodzi ładnie, swieci sie fajnie i wszystklo ładnie pięknie ale nie działa niestety bezprzewodowa łączność. kiedy podpinam USB do laptopa (GP72M REX Leopard PRO) to po prostu mysz nie reaguje, na kablu wszystko ładnie pięknie za to na usb nie działa, probowałem podłączyć pod inny laptop - to samo, zero reakcji, ogolnie to oba laptopy zaplumkały, wykrywają urządzenie i wszystko pięknie, ale na ekranie nic, zero, null....

myszkę odpakowałem 2 godziny temu i od momentu odpakowania jest ten problem, ani na chwile nie działało bezprzewodowe połączenie.
Co mam zrobić, czy może dzwonić do sklepu i zgłaszać reklamację? szczerze, wolałbym nie... jeszcze sie nie nacieszyłem :)
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,339
Hej,

Tam powinien być przycisk, na spodzie gryzonia, do parowania, wciśnij na 3 sekundy po podłączeniu sprzętu. (zachęcam do zapoznania się z manualem na stronie produktu).
https://pl.msi.com/Gaming-gear/support/Clutch-GM70#down-driver&Win10%2064 - zainstaluj gaming app i spróbuj upgrade'ować firmware - powinno wykryć sprzęt i upgrade'ować soft w myszce. Po kablu to zrób, oczywiście.
  No jak nie zadziała, to rzeczywiście - reklamacja zostanie.
pozdrawiam,
 

korche14

New member
Joined
May 15, 2018
Messages
3
Parowanie próbowałem 10000 razy, nic nie działa, teraz kolejne, pobrałem aplikacje gaming app i wyskakuje : "Platforma nie obsługuje tej aplikacji"... co robić?
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,339
Hej,

  Przyjąłem, widać błędnie, że OS to Win10 - proszę wybrać system, który jest zainstalowany na komputerze. :-)
 

korche14

New member
Joined
May 15, 2018
Messages
3
System na laptopie to win 10, procek i7 7700 HQ
GTX 1050ti karta, 8 gb ramu.

wszystkie aplikacje działają normalnie, mystic light gaming center, dragon center itp itd, gaming app nie chce się włączyć po prostu, myszkę probowałem odinstalowywac sterowniki i po podłączeniu instalowały się na nowo, jak podłączam myche przewodowo i bezprzewodowo to wykrywa normalnie jaki 2 myszki. Raz złapało na chwile jakimś cudem bezprzewodówke, i juz sie cieszyłem, ale były błędy, nie wykrywało pojedynczych kliknięć myszy, i jakby działała z opóżnieniem, przesuwałem okno przeglądarki, i jak pusciłem przycisk myszy to mimo wszytsko jeszcze ten centymetr okno się ciągneło...
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,339
Hej,

  Do myszki jest Gaming Center (sorki za pomyłkę) stąd - https://pl.msi.com/Gaming-gear/support/Clutch-GM70#down-driver&Win10%2064 . Nie spotkałem się z sytuacją, że się nie chce uruchomić, dziwne. Jeśli rzeczywiście stąd pobierałeś, sprzęt nie działa - niestety, zostaje tylko reklamacja, przykro mi.
pozdrawiam,
 
Top