5700xt mech oc

marcusdavidus

New member
Joined
Apr 11, 2021
Messages
1
Pytanie
Dlaczego sprzedajecie towar o którym wiecie że jest wadliwy?
No chyba że uważacie że 115c na hotspot bi 93-94 na ram jest normalne w obudowie typu open air na downvoltowanej karcie podczas grania w 1440 p w dirt5 ?
Oczywiste jest że mech i evoke są całkowicie źle zaprojektowane w szczególności w aspekcie oszczędności MSI na termopadach i paście. Co udowodnił Jay i Linus. Kontaktowałem się z tą tak zwaną pomocą techniczną która najpierw próbowała mi wmówić że to normalne temperatury co jest bzdurą ponieważ 5700xt od powercolor ma 25 stopni niższe temperatury i ogólnie nawet AMD się wycofało z tej bzdury. Tak że zaproponowali mi z łaski swojej zrobić rma. Żartujecie sobię? W sytuacji w której na rynku (mieszkam w Czechach) jest całkowicie brak jakichkolwiek kart graficznych oddam do sklepu moją kartę a oni wyślą ją do serwisu MSI który jest we Wrocławiu co będzie trwało z miesiąc a ja będę chyba na cymbałkach grać? Już nie mówiąc o tym że stwierdzi sklep ze nie dało się tego oprawić i mi zwrócą kasę. Bo teraz te karty kosztują 3 razy tyle co w momencie jak ją kupowałem. Jak się zapytałem czy mogę szanowanie samemu dać sobie thermal grizzly minus 8 pad 2mm plus paste kryonaut to stracę gwarancję. To szkoda że jak bym był w USA to bym nie stracił tylko co chinczyki mogą Europejczyków robić w konia czy co? W przeciwieństwie do Einsteinów z MSI ja umiem założyć thermopady i pastę. W ogóle za serię mech i evoke powinno się was pozwać
 

MSI FAE

Moderator
Joined
Jun 7, 2005
Messages
7,097
Hej,
MSI nie sprzedaje specjalnie wadliwych sprzętów. Jeśli dostałeś sprzęt, który nie działa poprawnie - reklamuj do sklepu, gdzie został zakupiony.

Pozdrawiam,
 
Top