Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 dnia: Dzisiaj o 10:36:53 
Zaczęty przez MSI FAE - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Witam,

Podobno w przypadku kopii zapasowych użytkownicy dzielą się na dwie kategorie: są tacy, którzy tworzą kopie zapasowe i tacy, którzy będą tworzyć kopie zapasowe.
Jeśli chcesz przejść z drugiej grupy do tej pierwszej - polecamy poniższy filmik. Opisuje on jak stworzyć kopię zapasową systemu operacyjnego w laptopach MSI, w których fabrycznie zainstalowano Windows.
Zapraszamy do oglądania. I oczywiście robienia kopii zapasowej. :-)A tu link do playlisty z filmami przygotowanymi przez pomoc techniczną - >>KLIK<<

pozdrawiamy,

 2 
 dnia: Dzisiaj o 10:30:54 
Zaczęty przez MSI FAE - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Cześć,
Jakiś dziwny program z Internetu namieszał w Twoim komputerze? Tyle razy instalowałeś sterowniki do karty graficznej, że Twój system się pogubił? Sprzęt nie działa tak sprawnie jak po wyjęciu z pudełka? W takich przypadkach warto rozważyć kompletny reset systemu - tj. przywrócenie go do ustawień fabrycznych. Poniższy film pokrótce opisuje tę procedurę.


Przypominamy tylko, że taki reset skasuje część lub nawet całość Twoich prywatnych danych. Nie zapomnij wykonać kopii zapasowej (do chmury lub na zewnętrzny nośnik) danych, których nie chcesz utracić.

A tu link do playlisty z filmami przygotowanymi przez pomoc techniczną - >>KLIK<<

pozdrawiamy,

 3 
 dnia: Dzisiaj o 10:28:23 
Zaczęty przez maciek.skonieczny98 - Ostatnia wiadomość wysłana przez maciek.skonieczny98
Zasilacz sprawdzałem w serwisie i według serwisanta po kilku godzinnej pracy pobór prądu jak i jego wysyłanie na poszczególne złącza było w normie. Wiem że nikt nie będzie wrócił z kuli aby dać mi odpowiedź lecz zastanawiam się właśnie jedynie nad pamięcią RAM. Na stronie nie znalazłem iż ram jest kompatybilny z płytą ale natomiast w internecie była informacje że kości patriot Red nie różnią nie w zasadzie niczym poza kolorem. Nie wiem ile jest w tym prawdy.

 4 
 dnia: Dzisiaj o 10:25:49 
Zaczęty przez MSI FAE - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hejka,
Czasami komputer nie reaguje na przycisk włączania, ma problemy z jakimś podzespołem (typu karta muzyczna, sieciowa), system się nie bootuje (czarny ekran). Spróbuj zresetować baterię, zgodnie z poradnikiem:


A tu link do playlisty z filmami przygotowanymi przez pomoc techniczną - >>KLIK<<

pozdrawiamy,

 5 
 dnia: Dzisiaj o 10:20:42 
Zaczęty przez andzelikaa.k10 - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
Jak zwykle - bardzo prosimy o stosowanie zasad forum. Z nowym problemem otwierasz nowy wątek. Opisujesz swój problem dokładnie, podajesz konfigurację sprzętową, nazwy posiadanych sprzętów, wklejasz otrzymywane błędy (najlepiej na print-screenach lub zdjęciach). Nie zapominaj proszę o wersji oprogramowania, które sprawia problem ("najnowsze" to nie wersja, tak dla przypomnienia :-) ). Nie zaszkodzi jak opiszesz kroki jakie podjąłeś w celu pozbycia się problemów.
Dzięki.

Temat zamykam.

Pozdrawiam,

 6 
 dnia: Dzisiaj o 10:17:01 
Zaczęty przez hrwe22 - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
Dzięki za info. :-)


Pozdrawiam

 7 
 dnia: Dzisiaj o 10:15:31 
Zaczęty przez am.dantedmc - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
Nie słyszałem o tym problemie. Zbierz wszystkie dane (wersje oprogramowania, eksport z msinfo32 z Windowsów, numer seryjny i wersję BIOSu płyty, którą posiadasz - zaktualizuj BIOS jeśli nie jest aktualny, print-screeny z błedami) i podeślij do nas na info.pl@msi.com. Postaramy się zduplikować problem na poziomie naszej pomocy technicznej lub w drugiej linii wsparcia. Pamiętaj o dokładnej specyfikacji swojego sprzętu (wszystkie podzespoły). Zawsze lepiej napisać więcej niż mniej (oczywiście mam na myśli rzeczy dotyczące problemu). :-)


Pozdrawiam,

 8 
 dnia: Dzisiaj o 10:14:00 
Zaczęty przez byarcik - Ostatnia wiadomość wysłana przez byarcik
Sprzęt był nowy, przynajmniej nie był opisany jako powystawowy. Również wszystko w środku było oryginalnie zapakowane.
Zgłoszenie dałem na https://register.msi.com/service/ocss
Zauważyłem również dość duże smużenie, nie spodziewałem się aż takiej różnicy po przesiadce z IPS.
Dzisiaj dostarczą mi PS5, zobaczę jak wtedy to będzie wyglądać, lecz jeżeli dalej tak słabo to prawdopodobnie wymienię na inny model.
Czy są gdzieś poradniki jak dobrze skalibrować taki monitor? I czy trzeba to zrobić na PC?

Pozdrawiam

 9 
 dnia: Dzisiaj o 10:10:38 
Zaczęty przez maciek.skonieczny98 - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,

Wydaje mi się, że w tym momencie oczekujesz od forumowiczów zbyt wiele - zgadnięcie co jest przyczyną zepsucia płyty, zwłaszcza jak już ją zareklamowałeś do sklepu graniczy z cudem. :-)
Ja tu mogę tylko spekulować:
Najczęstszą przyczyną popsucia płyty jest wadliwy montaż. Nie ma się co oszukiwać - nie każdy zna się na wszystkim. Oczywiście nie mówię, że tak było w Twoim przypadku - po prostu generalizuję.
Potem płyty psują felerne zasilacze. Podadzą złe napięcie, nie wyłączą się kiedy potrzeba i problem gotowy. By sprawdzić zasilacz potrzeba profesjonalnego sprzętu i zazwyczaj porządnych testów. To, że działał przez parę dni nie daje odpowiedzi na wiele. Tak jak wyżej, również nie twierdzę, że to u Ciebie jest ten problem.
Zdarzają się też po prostu problemy z płytą. Egzemplarz felerny. Są to marginalne przypadki. W takich przypadkach po prostu reklamujesz płytę i już.
Niekiedy są również problemy z prockami. Z rzadka "palą" się same pamięci - za to bywają pamięci niekompatybilne - stąd zalecane jest używanie pamięci z list wsparcia.


Pozdrawiam,

 10 
 dnia: Dzisiaj o 10:01:36 
Zaczęty przez byarcik - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
W monitorze nie powinno być żadnych luźnych śrubek. Może kupiłeś sprzęt powystawowy/outlet i ktoś zapomniał czegoś dokręcić/odkręcić?
Trudno się wypowiadać na temat tego dźwięku, póki się go nie usłyszy - może jakieś cewki? Przyznam, że nie spotykam się często z monitorami, które piszczą - zdecydowanie taki sprzęt powinien być bezgłośny. Upewnij się, że jest to nowy egzemplarz i ewentualnie reklamuj na cs.msi.com.

Pozdrawiam,

Pozdrawiam,

Strony: [1] 2 3 ... 10