Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 dnia: Dzisiaj o 14:56:36 
Zaczęty przez outsider9 - Ostatnia wiadomość wysłana przez keiytom
Najlepiej pobierz sobie najnowszą wersję stąd: https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 i zainstaluj czystego Windowsa, stracisz mniej czasu niż na przywracanie i późniejsze aktualizacje...

 2 
 dnia: Dzisiaj o 10:10:22 
Zaczęty przez outsider9 - Ostatnia wiadomość wysłana przez outsider9
no widzisz a były instalowane sterowniki na 100%,   robiłem 2 dni wcześniej testy w różnych programach do testów, zdajesie że w OCCT to był w teście na low  to test się zakończył szybko ponieważ temperatura na 2 jądrze procesora została przekroczona o kilka stopni. W innym teście jakieś błędy były.   Teraz przywracam ten komputer do ustawień początkowych.

 3 
 dnia: Dzisiaj o 09:25:16 
Zaczęty przez outsider9 - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
  Przeinstaluj jeszcze raz sterowniki do Nvidii i Intela, ściągając najnowsze - bo jak mówiłem, w/g tego zrzutu to nie masz ich w ogóle zainstalowanych.
  Skoki wydajności mogą być spowodowane temperaturą - spróbuj ją pomierzyć hwmonitorem w trakcie grania na przykład. Ja się nadal będę upierał, że to Windowsy jednakże (lub sterowniki nVidia/Intel).

 4 
 dnia: Dzisiaj o 09:16:32 
Zaczęty przez jciepiela - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,

   Windows sobie wylicza te czasy. Czy robi to dobrze? Raczej nie. I nie dlatego, że jest zły, jak to tu wszyscy mówią, tylko dlatego, że to dość ciężko policzyć.
 Możesz naładować bateryjkę na full i zostawić w BIOSie sprzęt do pełnego rozładowania - wtedy masz mniej więcej porządny miernik ile bateria 'trzyma'. W trakcie pracy to wszystko zależy - od wifki, od netu, od obciążenia procesora, grafiki - od tego co po prostu robisz ze sprzętem.
  Oczywiście, jak uważasz, że bateria jednak nie trzyma tak jak powinna, zawsze przysługuje Ci prawo do zgłoszenia reklamacji. Widzę, że lapek nowy, ale pamiętaj, że gwarancja na baterie jest krótsza niż na cały sprzęt.

 5 
 dnia: Dzisiaj o 09:09:27 
Zaczęty przez Mirusinski - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
   W takich przypadkach sugeruje filmik wkleić, będzie prościej zdiagnozować.

pozdrawiam,

 6 
 dnia: Dzisiaj o 09:08:19 
Zaczęty przez outsider9 - Ostatnia wiadomość wysłana przez outsider9
nie edytowałem, jedynie usunąłem u dołu klucz do Windowsa,   nie mam możliwości przeinstalowania systemu, tylko w takim trybie że się uaktualni online ta wersja która jest,   sterowniki ściągnięte były ze strony producentów. Musiałbym  format C: zrobić i mieć obraz gołego Windowsa na zewnętrznym dysku i przez USB instalować tak ?

 7 
 dnia: Dzisiaj o 08:59:30 
Zaczęty przez marcin809 - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,

  Reklamowałeś sprzęt? Wysyłałeś do serwisu? Wrócił zepsuty? Proszę, opisz swoje problemy klarowniej, punkt po punkcie - postaramy się pomóc. Możesz napisać na info.pl@msi.com mejla z numerem seryjnym - będziemy mogli oglądać jak to wyglądało w serwisie. Samo narzekanie 'nie działa MSI' nie prowadzi do rozwiązania niczego.

pozdrawiam,

 8 
 dnia: Dzisiaj o 08:13:21 
Zaczęty przez chawranphoto - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,

  Wyślij numer seryjny sprzętu na info.pl@msi.com - spróbujemy monitorować sprawę.

 9 
 dnia: Dzisiaj o 08:07:41 
Zaczęty przez Satomi - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,

   Niekiedy zdarza się i tak, że sprzęt jest zepsuty, jakiś felerny egzemplarz. Przykro nam, że akurat Ciebie to spotkało. Ale po to masz gwarancję, by Cię uchroniła przed niepotrzebnym denerwowaniem się. Serwis powinien zająć się tym przypadkiem - wystarczy do nich zgłosić.

   pozdrawiam,

 10 
 dnia: Dzisiaj o 08:03:20 
Zaczęty przez lukasz.magnuszewski123 - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
  Oficjalnie nakładek to tak nie bardzo, ale jak zrobisz to może pomysł na biznes? ;-)
  Jeśłi chodzi o wyginanie i wykręcanie - metalową kulkę też jesteś w stanie zepsuć jak się postarasz... :-)
  W plecaku włóż to w torbę, sztywniejszą najlepiej, mnóstwo takich jest na rynku.

pozdrawiam,

Strony: [1] 2 3 ... 10