Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 dnia: Dzisiaj o 09:05:37 
Zaczęty przez harwaster - Ostatnia wiadomość wysłana przez _rifek4_
Hej,
   MSI jak najbardziej uzna uszkodzenia zgłoszone na gwarancję spowodowane pracą/zabawą z Dragon Center. Ale ja nie słyszałem, żeby komuś akurat ta aplikacja zepsuła sprzęt. :-)
   pozdrawiam,

No ja też jeszcze nie słyszałem :D DGC niema nic wspólnego z podkręcaniem i niema nawet takiej opcji żeby uwaliło sprzęt i tym bardziej, żeby MSI uznało że uszkodzenie spowodowane zabawą DGC... xDD Naawet jeśli to skąd niby mieli by to wiedzieć/jak by to stwierdzili i co by powiedzieli... "Panie przecież pan na trybie turbo nap....ala już 3 dzień a to nie wolno..."  ;D ;D ;D No jakoś nie widzę tego tak ;D

 2 
 dnia: Dzisiaj o 09:02:31 
Zaczęty przez arturgiza1998 - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
  A jaki system operacyjny/build? Możesz nagrać jakiś filmik z tym jak to przyciemnianie wygląda? Jak odłączasz od zasilania i sprzęt przechodzi na zasilanie bateryjne to rzeczywiście może się zmniejszyć jasność - zależy od ustawień w systemie. Natomiast nie powinno być żadnego migotania.
  Szmer może wydawać dysk twardy, który masz tu zamontowany z tego co piszesz. Pisków ciągłych być nie powinno - może jakieś cewki? Ale jak problem nie jest duplikowalny to ciężko stwierdzić.
  Co do tej jasności -jak nie pomoże upgrade systemu do najnowszego buildu - przy okazji sugeruje firmware i BIOS update'ować, to będzie trzeba się pofatygować na gwarancję na cs.msi.com

pozdrawiam,

 3 
 dnia: Dzisiaj o 08:54:31 
Zaczęty przez harwaster - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
   MSI jak najbardziej uzna uszkodzenia zgłoszone na gwarancję spowodowane pracą/zabawą z Dragon Center. Ale ja nie słyszałem, żeby komuś akurat ta aplikacja zepsuła sprzęt. :-)
   pozdrawiam,

 4 
 dnia: Dzisiaj o 08:48:40 
Zaczęty przez mr.tube6 - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
  Temperatury w granicach 80 stopni są jak najbardziej normalne. Porównywanie z tym co ktoś osiągnął na yt nie ma absolutnie żadnego sensu, co @Nichrome wyjaśnił. Sterowniki, system masz najnowszy? Specyfikacja kompa też by nie zaszkodziła.
  Trochę nie rozumiem tego o tych spadkach zegarów w grafice - przy 83 stopniach masz ~180 mhz? Ta karta będzie miała tyle, ale w spoczynku - tak masz przy przystresowaniu sprzętu? Jeśli tak, to rzeczywiście zostaje reklamacja w sklepie.
  Nie odkręcaj chłodzenia w karcie graficznej, bo wtedy pożegnasz się z gwarancją.

 5 
 dnia: Dzisiaj o 08:19:38 
Zaczęty przez amgzuk - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
  Sugeruję opisanie sprzętu (nazwy, linki do stron), którego używasz, zarówno produkcji MSI jak i firm trzecich - to ułatwi diagnozę i zrozumienie o co chodzi.

   pozdrawiam,
 

 6 
 dnia: Dzisiaj o 08:09:51 
Zaczęty przez grudzienagnieszka77 - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
  Zawsze lepiej bezpośrednio do nas niż przez sklep (oczywiście mowa o laptopach). Sprzęt jest na gwarancji d2d i i tak trafi do naszego serwisu na Bielanach Wrocławskich. Po prostu tak będzie szybciej.
  Co do BIOSu - pobieramy zawsze najnowszy, chyba, że na stronie dedykowanej dla produktu jest napisane inaczej (czasami trzeba update'ować BIOSy po kolei - ale tu nie występuje taki przypadek, z tego co widzę).
  Dzięki @Nichrome za linki.
pozdrawiam,

 7 
 dnia: Dzisiaj o 08:02:40 
Zaczęty przez sernij67 - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
 
  Gdyby nie to, że testowałeś inne dyski to bym strzelał, że to produkt firmy GOODRAM powoduje problemy - już o podobnych przypadkach słyszałem. A drugi dysk, który próbowałeś też był GOODRAMa? Ale skoro system wstaje bez grafiki, a z nią nie, to albo grafika, albo zasilacz ewentualnie. Po prostu sprawdź, jak tu koledzy radzą, z inną grafiką.

   pozdrawiam,

 8 
 dnia: Dzisiaj o 07:57:18 
Zaczęty przez janusz_mistera - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,
  Jak to się mówi - co komu pasuje, @Nichrome. :-)
  Temat zamykam, zgodnie z prośbą.
   pozdrawiam,

 9 
 dnia: Dzisiaj o 07:47:24 
Zaczęty przez kp2007 - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,

  Goodramy mają problemy z kompatybilnością - ale nie słyszałem, by płyty psuły te dyski po prostu. Nie zgadzam się z tym, że OCZ produkuje/produkował zawsze złe zasilacze - ale fakt, tu wygląda na to, że to właśnie ten podzespół jest wadliwy.

  pozdrawiam,

 10 
 dnia: Dzisiaj o 07:25:32 
Zaczęty przez misam - Ostatnia wiadomość wysłana przez MSI FAE
Hej,

 https://www.msi.com/page/dragon_eye - tu jest ta apka. Ale to do AIO/Gaming Dekstopów było, nie bezpośrednio do płyt dodawane, z tego co widzę.

   pozdrawiam,

Strony: [1] 2 3 ... 10