MSI Polska - Forum

MSI GAMING => Pozostałe z serii GAMING => Wątek zaczęty przez: kolban.wojciech w 14 Maj 2020, 15:12:40

Tytuł: Fotel Gamingowy MSI MAG CH110
Wiadomość wysłana przez: kolban.wojciech w 14 Maj 2020, 15:12:40
Witam.
Opis problemu:
Godzinę temu kupiłem fotel gamingowy w dużej sieci sklepów sprzętu elektronicznego.
Sprzedawca zapewnił mnie, że opakowanie jest fabrycznie zapakowane. Niemniej jednak otworzyłem paczkę nie naruszając folii na elementach i sprawdziłem ogólnie zawartość opakowania.
Wyglądało przez folię, że jest ok, nie ma jakiś przetarć. Po przyjechaniu do domu i rozpakowaniu elementów wraz z ściągnięciem z nich folii okazało się to co poniżej na zdjęciach.
Najbardziej martwi mnie ubytek w podparciu na plecy. Jest to spore wgniecenie. Wygląda jakby pod spodem nie było wypełnienia.
Fotel nosi ślady montażu. Moje pytanie jest następujące. Czy jest to normalne oraz czy nie wpłynie na korzystanie po dłuższym okresie użytkowania. Może powinienem złożyć reklamację? Proszę o pomoc.
PS. Pozostałe elementy jak uchwyty metalowe, podstawa itp. są w stanie bez uszkodzeń noszą ślady drobnych przetarć. Boczne podparcia pod ręce noszą minimalne ryski na plastikach.
Dodam, że jeszcze nie składałem fotela. Jest rozłożony na części.
Tytuł: Odp: Fotel Gamingowy MSI MAG CH110
Wiadomość wysłana przez: Nichrome w 14 Maj 2020, 16:10:29
Witam

To mogą być odkształcenia podczas przechowywania w kartonie. Do tego niedoskonałości w fabryce.
Zapytaj sprzedawcę co o tym myśli, bo ze zdjęć ciężko stwierdzić.
Tytuł: Odp: Fotel Gamingowy MSI MAG CH110
Wiadomość wysłana przez: MSI FAE w 19 Maj 2020, 12:36:30
Hej,
Jak fotelik nie jest fabrycznie nowy (MSI sprzedaje fabrycznie nowe sprzęty), nosi ślady użytkowania - kontaktuj się ze sprzedawcą i wyjaśniaj sprawę tam. Po zdjęciach faktycznie rzeczywiście ciężko ocenić, wyglądają na naturalne odkształcenia. No ale sprzęt powinien być porządnie zapakowany i nie powinny żadne nitki odstawać, jak to prezentujesz na jednym ze zdjęć.

pozdrawiam,