MSI Polska - Forum

Pomoc techniczna => Poradniki i tutoriale => Wątek zaczęty przez: MSI FAE w 21 Lipiec 2017, 12:43:25

Tytuł: Gdzie reklamować produkt MSI i okres gwarancji ?
Wiadomość wysłana przez: MSI FAE w 21 Lipiec 2017, 12:43:25
Notebooki i mobilne stacje robocze

Składamy reklamację poprzez formularz zgłoszeniowy >>klik<< (http://cs.msi.com/Default.aspx)

Na notebooki MSI udzielana jest gwarancja lokalna Door To Door o długości do 24 miesięcy oraz 12 miesięczna gwarancja globalna liczona od pierwszego dnia zakupu. Więcej szczegółów nt gwarancji na stronie >>klik<< (https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=10110.msg37985#msg37985)


Desktopy MSI (Aegis/Cubi/Trident / itp.. ) oraz komputery All In One


Wysyłamy maila na adres : serwis@msi.com , w treści maila podajemy: numer seryjny produktu, opis uszkodzenia, dane kontaktowe , dane logistyczne oraz przesyłamy dokument zakupu.

Na komputery MSI udzielana jest gwarancja lokalna Door To Door o długości do 24 miesięcy oraz 12 miesięczna gwarancja globalna liczona od pierwszego dnia zakupu.


Płyty główne i kart graficzne

Reklamację składamy u sprzedawcy lub jednego z polskich dystrybutorów (dotyczy tylko sprzedawców , dystrybutorzy: AB, ABC Data, Incom , Action ). Na produkty udzielana jest gwarancja sprzedawcy na okres od 24 do 36 miesięcy.
Dla firm - wg przepisów prawa >>klik<< (https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/pliki/uokik_przepisy_konsumenckie_dla_przedsiebiorcow.pdf)

Monitory MSI

Składamy reklamację poprzez formularz zgłoszeniowy >>klik<< (http://cs.msi.com/Default.aspx)

Na monitory MSI udzielana jest gwarancja lokalna Door To Door o długości do 36 miesięcy liczona od pierwszego dnia zakupu.


Akcesoria MSI

Reklamację składamy tylko i wyłącznie u sprzedawcy produktu.
Na produkty udzielana jest gwarancja na okres 24 miesięcy.