Strony: 1 ... 3 4 [5]

Autor Wątek: FOR HONOR  (Przeczytany 13023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

b.mrozek.94

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: FOR HONOR
« Odpowiedź #60 dnia: 16 Kwiecień 2017, 01:46:49 »

Podpinam się pod temat. Kupiłem 1080 i z270 m3. Odebrałem jedną grę za 1080 ale drugiej za płytę gł. już nie mogę odebrać. Jakaś porada w tej sprawie?

W załączniku dowód. :)

Dopowiem jeszcze, że rejstrując 1080 msi wybrałem for honor zamiast ghost recon. Następnie zarejestrowałem płytę gł m3 i okazało się, że tam jed do odbioru tylko For Honor. Pytanie czy teraz będe miał 2 klucze do for honor czy jednak administracja MSI wyśle mi kod do ghost recon. For honor dobra gra ale po co mi dwa klucze :P natomiast przyznaję moje niedopatrzenie. :)

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #61 dnia: 18 Kwiecień 2017, 13:00:06 »

Otrzymałeś kod do For Honor i Ghost Recon: Wildlands Season Pass
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

b.mrozek.94

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #62 dnia: 18 Kwiecień 2017, 13:50:18 »

Otrzymałeś kod do For Honor i Ghost Recon: Wildlands Season Pass

W takim razie jak aktywować Ghost Recon? Ponieważ gdy chcę aktywować klucz wyskakuje komunikat na koncie uPlay: ten klucz cd lub klucz aktywacyjny został już użyty na tym koncie ... a w bibliotece gier mam tylko FOr Honor?

pawelx20

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #63 dnia: 28 Wrzesień 2017, 15:34:18 »

Realizacja kodu FOR HONOR

Otrzymałem kod do gry for honor na maila, ale podczas wpisywania kodu na stronie https://register.msi.com/promotion/code wyskakuje komunikat Promotion Code Error.

Czy kod który otrzymałem na maila to już klucz do uplay ?

Wysłałem co prawda zapytanie do supportu, ale zanim odpowiedzą to pewnie minie możliwość realizacji kodu. Czas realizacji kodu kończy się 31 Września.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #64 dnia: 28 Wrzesień 2017, 15:53:22 »

Jeżeli dobrze pamiętam, to jest to promocja Nvidii. Co za tym idzie? Wklej kod do Nvidia Experience i powinno pójśc. Sprawdź też oczywiście uPlay.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

pawelx20

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #65 dnia: 28 Wrzesień 2017, 23:50:38 »

Jest to promocja MSI. Kod otrzymałem przy zakupie płyty głównej razem z zimowym cashbackiem.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #66 dnia: 06 Październik 2017, 15:38:19 »

Kod wklejasz bezpośrednio do UPlay
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login
Strony: 1 ... 3 4 [5]